» שיפור עצמי » אימון אישי » המטרה – להוריד

המטרה – להוריד

אנשים רבים מגיעים למצב של צורך בהורדה של כמה קילוגרמים בשל אירוע קרב ובא. עם דיאטה נכונה, אפשר לעשות הכל

כאנשים, אנחנו נתקלים במהלך חיינו בהמון מטרות, חלקן קצרות טווח וחלקן ארוכות טווח. בכולן אנחנו מנסים לעמוד, בהצלחה כזו או אחרת ותמיד יש שאיפה להצליח כמה שיותר. כשמדברים על מטרות פיזיולוגיות, המטרה היא להישאר בריא וחטוב לאורך זמן, אך לעיתים, בעקבות אירוע כזה או אחר, יש צורך להוריד כמה קילוגרמים במהירות.

כשאנחנו מקבלים הזמנה לחתונה או כל אירוע שדורש מאיתנו להיראות בשיאנו, תמיד נרצה להוריד קצת מהמשקל כדי להיכנס טוב יותר לשמלה או לחליפה. אנשים עושים מאמצים כדי לשמור על כושר, אך גם ירידה מהירה במשקל היא אופציה בעזרת תוכנית דיאטה שניתנת על ידי איש מקצוע מומחה.

דיאטת כאסח לשבוע היא בהחלט אפשרית ואפילו בריאה, אך רק אם עושים אותה נכון. התוכנית מתחילה עם התייעצות עם איש מקצוע לגבי ההעדפות שלנו. כל אדם הוא שונה ולכל אחד מתאימה דיאטה שונה. תוכנית המזון צריכה לכלול מזון בריא ומזין, אך מתחשב בהעדפות של האדם ובאלרגיות שלו, אם קיימות. אי אפשר סתם לחלק תוכנית כללית ולקוות לטוב.

השלמת המשימה

כל תוכנית דיאטת כאסח לשבוע כוללת כמובן התעמלות ועשיית ספורט אירובי. אין מה לעשות, אי אפשר רק לאכול בריא ולקוות. גם כאן, איש מקצוע טוב יידע להתאים תוכנית אישית בהתאם להעדפותיו של האדם, הבעיות הרפואיות השונות שלו והאילוצים שבלו"ז שלו. זה לא יהיה פשוט, אך כאשר יש מטרה ברורה, יש גם כח רצון, ועל כך בנוי הבסיס של דיאטת כאסח לשבוע או שבועיים.

 

אין הרגשה טובה יותר מלהיכנס לבגד שרצית ולהיראות בו מצוין. בחתונה יש הרבה צלמים, הרבה חברים וגם משפחה, ולכן, צריך לדעת לבצע את הדיאטה בצורה מדוקדקת, בריאה, נכונה וטובה כדי להרגיש הצלחה מה היא.

אודות ארנון פרידר