» קניות » אופנה » למה כולנו צריכות תיקים לנשים?

למה כולנו צריכות תיקים לנשים?

תיקים לנשים הוא פריט שכל אחת, נשים וילדות צריכות, בין אם זה תיק גב או תיק צד או קלאץ’ קטן לכמה פריטים חשובים. אני לא זוכרת את הפעם האחרונה שיצאתי מהבית בלי תיק, בעצם, אולי לזרוק את הזבל, אבל את זה עושה בעיקר בעלי. בכל אופן תיקי נשים הם מצרך בסיסי, ולא כמו משקפיים, כל אחת צריכה אחד או מאה כאלה בארון לרשותה. התיק נועד לשים את כל החפצים שלנו במקום אחד וללכת עם ידיים משוחררות במקום לסחוב כל פריט בנפרד. אז למה התיקים יותר פופולריים לנשים? הרי גם גברים צריכים לסחוב איתם ארנק לעבודה. אז זה בדיוק העניין, גברים מכניסים את הארנק הקטן שלהם לתוך הכיס האחורי ויוצאים לדרך בעוד שלנשים יש ארנק גדול יותר ואולי כמה אביזרי איפור ולכן תיקים לנשים כל כך חשובי לנו.

כל כך הרבה סוגים של תיקים לנשים, איך נבחר?

בחירת סוג התיק, לא תמיד בחירה קלה, אז איך נבחר בכל זאת? אולי נקנה תיק אחד מכל סוג, או אם כבר אולי נתפרע ונקנה כמה תיקים לנשים מכל סוג. כל אחת רשאית כמובן לבחור את סוג התיק לטעמה ולנוחותה. ישנם תיקי גב, תיקים אלו יכולים להגיע בגדלים ובצורות שונות, יש כאלה עם סגירת ריצ’רצ’ים או סגירת כפתור או סגירת קיפול או סגירת משיכה כמו שק על הגב. בנוסף ישנם תיקי צד וגם הם יכולים להגיע בשלל צורות, גדלים, סגנונות וכמובן בצבעים מגוונים. והלהיט האחרון הוא הקלאץ’, תיק קטן שנועד בעיקר לכסף, פלאפון ואם תחשקי גם אודם או כל איפור אחר שירענן אותך. התיק מאפשר לבחירתך לחבר אליו רצועות ולהפוך אותו לתיק צד קטן או להשאיר אותו ללא רצועות ולתת לו מראה אלגנטי לערב יותר ופשוט להחזיק אותו עם היד. העיקר שיהיו אצלך בארון תיקים לנשים ושלא תשכחי לצאת עם אחד מהסוגים מהבית.

אילו תכונות חשוב לבדוק לפני רכישת התיקים?

 

לפני רכישת תיקים לנשים בדקי האם הוא נוח, האם התיק יכול להכיל את כל מצרכיך ליום יום ואם יש לו מספיק תאים לחלוקה מסודרת של כל הדברים, ולא פחות חשוב האם הנגישות לטלפון תהיה נוחה וזריזה. מבחינת הנוחות בתיקים האלו החשוב מכולם הוא הכוונון של הרצועות, לא כולנו באותו גובה ולכל אחת התיק מרגיש נוח יותר בגובה אחר. דבר נוסף הוא איכות הרצועות, כמו הרצועות של תיק בית ספר. בתיקים מסוימים נוותר על התכונה הזאת מכיוון שלפעמים רצועה נוחה זו רצועה מגושמת. תכונה נוספת לא תהיה חשובה לכל אחת אבל יש נשים שיבחנו האם הסגירות הרמטיות בריצ’רצ’ים או האם יש כפתור והאם החלוקות הפנימיות נסגרות גם הן בריצ’רצ’ים. לפני כל התכונות יגיע המבט הראשון, תיקים לנשים מופיעים בהמוניהם בחנויות אבל רק כמה בודדים יתפסו את עיניהן של כל אחת.
כדי למצוא את התיקים הכי עכשוויים מומלץ לבדוק אונליין ולחפש חנות שתדבר אל ליבכן, ובנוסף המחירים יהיו מנצחים. כך או כך תיקי נשים זו אחת הרכישות הכיפיות ביותר, אז תהני!

אודות נטע

נטע - כותבת בלוג אוםנה