» תיירות » טיולים בעולם » יותר מעוד טיול בחו"ל

יותר מעוד טיול בחו"ל

כולנו אוהבים לצאת לטיולים בחו"ל, בייחוד כאשר השמיים נעשו הרבה יותר פתוחים והתחרות על כיסם של התיירים החלה עם מחירים נמוכים מאי פעם של טיסות לכל מקום בעולם כמעט. יש אנשים שיוצאים לטיול כדי לנפוש ויש אחרים אשר יוצאים על מנת לגלות מחדש מקומות שקיימים בעולם ונשארו במלוא תפארתם ללא ההפרעה של יד האדם.

טיולים מזווית אחרת

כאשר יוצאים אל טיול בחו"ל, לא ממש חושבים לצאת מן השגרה כאשר הטיולים כוללים את אותם המסלולים שבהם צועדים המוני תיירים בהמוניהם, אבל אפשר בהחלט לשקול מחדש את כל המסלולים של טיול לשם שופינג בזמנים של מכירות סוף עונה או של תיירות שהיא לא ממש חוקרת את הקרביים של האזורים הפחות עירוניים ולעבור אל מסלולים שכוללים את חבלי הארצות שהם הרבה יותר פתוחים, עם הרבה פחות צפיפות עירונית והרבה יותר מקומות שכוללים טרקים בחו"ל שבהם לומדים להכיר את המקומות הללו מזווית שונה לגמרי שיכולה להעלות את הערך של הטיול בצורה שטרם מכירים.

יותר מעניין מאוטובוס תיירים

 

בטיולים מאורגנים רבים ובטיולים בנופים עירוניים התיירים במקרים רבים יחשפו אל המקומות הכי תיירותיים דרך נסיעה באוטובוס כאשר הדרך הרווחת במדינות רבות שמציעות את השירותים הללו היא על ידי כניסה אל אוטובוס תיירים עושה את המסלול אל עבר כל הנקודות הכי פופולאריות בכל עיר מתויירת. אבל אם רוצים להכניס קצת יותר עניין אל הטיול ולהעסיק את הרגליים יותר מאשר לתת מנוחה ולשבת על הישבן, אפשר לצאת אל עבר טרקים בחו"ל שיכולים להיות בכל מקום בעולם ולהציע את ההיכרות עם המקום שבו מטיילים בצורה הכי ישירה ונוגעים בנוף שנמצא מסביב, ולא מסביב לאוטובוס ממוזג.

אודות שרון קורן