» מיסים » החשוד העיקרי

החשוד העיקרי

כולנו רוצים לחשוב כי אנחנו אזרחים שומרי חוק. האם הדעה היא גם לגמרי ברורה בכל הנוגע להתנהלות מול רשות המיסים? נראה כי המיאוס של הציבור כלפי המיסים הרבים שנגבים מעם שרק הולך ונעשה יותר עני בזמן שהעשירים הולכים ונעשים יותר עשירים הולך וגואה. האם זה מצדיק העלמה של מס כדי להיות עם יותר ממה שנראה לנו שמגיע לנו?

חשודים בעבירת מס

השלב הזה שבו מקבלים את הידיעה כי עולה החשד כי אתם מעורבים בעבירות מס בצורה כזו או אחרת של חומרה, הוא בהחלט אינו שלב נעים, אבל יותר מכך הוא שלב קריטי שבו צריכים לדעת מה הצעד הבא שאותו יש לבצע על מנת לכלכל את הצעדים בצורה נבונה ולא לסבך מצב מסובך עוד יותר הלאה. עולם המיסוי הוא עולם מאוד מורכב ואדם פשוט מן השורה לא יכול להבין את התהליך שהוא הולך לעבור מנקודה זו והלאה ומה בדיוק הוא צריך להיזהר שלא לעשות ומה חשוב מאוד שכן יעשה, כמו להזמין עורך דין מיסים הבקיא בעניין אל המהלך של המעצר והחקירה.

ייצוג בהליך המעצר

 

ראינו אותם לא מעט פעמים מובלים על ידי עורכי הדין שלהם אל עבר חדר החקירות שם הם יצטרכו לענות בצורה מלאה על כל השאלות שאותן יעלו החוקרים יחד עם כל המידע שהם יציגו בנוגע לאותן חשדות של ביצוע עבירות כנגד רשות מס ההכנסה בארץ. החשיבות של עורך דין מיסים שנמצא לאורך כל החקירה עצמה ו/או המעצר היא רבה והיא יכולה לסייע לכל אדם להבין את הזכויות והחובות שלו, ויותר מכך כיצד לנהל את הפעולות הללו בצורה שלא תייצר סוג של הפללה או כל בעיה אחרת שתעלה על פני השטח.

אודות שרון קורן