» משפחה » לילות של משי לבן

לילות של משי לבן

זה כיף למצוא את האחד שאיתו רוצים לחיות חיים מלאים בריגושים ולהתרחב יחד לכדי משפחה שלמה. מה שפחות מלהיב בכל העסק הזה הוא כל הזמן הזה אשר נדרש עבור הטיפול בבית ובמשפחה, דבר שגוזל בצורה ניכרת מן הזמן שהיה פעם לשני היונים המאוהבות. איך אפשר להתקדם אל עבר כמה שיותר רגעים פרטיים ביחד? התקדמו אל עבר יתר המאמר.

רגעים פרטיים

רגע פרטי עם האהוב שלנו הוא משהו לא ממש מושקע ואינטימי כאשר בכל רגע נכנס אחד הילדים היותר גדולים מפני שחלם חלום רע או שאחיו התעורר כי הוא תינוק והוא לא מוצא את המוצץ שלו. איך אפשר לשדרג את החוויה? על ידי יציאה מן הבית. לא, זה לא אומר שצריכים להתחייב לחופשה ארוכה שכוללת חדר בבית מלון, פשוט מבצעים השכרת חדרים לפי שעה בתל אביב הגדולה, מסדרים בייביסיטר לזמן הזה ונהנים מכמה רגעים פרטיים שבהם אין כל מפריע והרשות ניתנת לעשות מה שרק רוצים, ממש כמו לפני שבאו לעולם הילדים.

כל הפינוקים כולם

רק תחשבו על הפינוק שאותו אתם רוצים, והוא שלכם. זה מתחיל בבחירה של סוויטה שהכי מתאימה למה שבני זוג מחפשים לרגעים אינטימיים שכאלה, מתקדם אל עבר הזמנה של ארוחות גורמה מכל אחת ממסעדות השף שפזורות להם באזור תל אביב ומסתיים בקינוח של נמנום קצר רגע לפני שצריכים להחזיר את מפתחות החדר ולחזור אל הבית שבו כבר כל הילדים ישנים שינה עמוקה. יש כאלה שמבצעים השכרת חדרים בתל אביב על בסיס תדיר יותר רק בשל כל מה שהוא מאפשר להשיג, ואם באמת רוצים לשמר את הזוגיות ולהרגיש הרפתקנים לזמן קצר, אז זו בהחלט אופציה נהדרת שרבים אוהבים לבחור בה מחדש.

אודות שרון קורן