» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » ספורטיבית שנוכל להרשות לעצמנו

ספורטיבית שנוכל להרשות לעצמנו

חלומו של כל גבר הוא רכב ספורט חדיש. עם פיקנטו ספורט החדשה תוכלו להגיע לרמות הריגוש של רכב ספורט אך בעלויות רגילות של רכב פרטי קטן

תמיד חלמתם על רכב ספורט, אך זה היה יקר מדי. אין גבר שלא רוצה להרגיש את הרוח בפנים, את אחיזת הכביש האימתנית וכמובן לראות את מד המהירות עולה. רכב ספורט זוהי פנטזיה שמעט מאוד אנשים מגשימים, אך עכשיו, עם פיקנטו ספורט החדשה, זוהי בהחלט אפשרות ריאלית.

כולם מכירים את הקיה פיקנטו הרגילה, אותו רכב קומפקטי שמאפשר נוחות של נסיעה וחנייה בעיר לצד הרגשה של רכב משפחתי. כעת, עם פיקנטו ספורט החדשה, תקבלו רכב שמראה ספורט, מרגיש ספורט ומשדר ספורט, במחירים שווים לכל נפש.

לוק צעיר

קודם כל, לנראות. לפיקנטו ספורט החדשה יש ספוילר קטן, מוצר חובה בכל רכב ספורטיבי, יש לה חישוקים על הגלגלים ופס אדום בגריל כדי להשלים את הלוק של רכב מירוצים. יש לה אפילו גג שמש וגיר ידני, כדי לקבל את ההרגשה שלא נוהגים ברכב רגיל, אלא ברכב צעיר וספורטיבי.

האוטו גם יכול להגיע עם סאב וופר חדיש שמותקן בתא המטען, כדי להמשיך את הקו הצעיר עם מערכת סאונד המתאימה לנהג הספורטיבי. למרות מנוע קטן יחסית, שמוזיל עלויות באופן משמעותי, האוטו מצליח להחזיק יפה בכביש, להגיע למהירויות נאות ולספק חוויה שלא הרבה רכבים יכולים לספק. הנוחות של פיקנטו פלוס לוק אנד פיל ספורטיבי.

נוחות וקלילות

מדובר ברכב נוח וכזה שיכול להגשים חלום לרוב האנשים, שלא באמת יוכלו להגיע לקניית רכב ספורט מהשורה הראשונה. הפתרון הזול והנוח הזה מספק כמה פתרונות – רכב דינמי וקליל, עירוני ואפילו משפחתי, והכל בחבילה אחת.

 

בקיה שמו דגש על בטיחות ועם מערכת חדישה של שש כריות אוויר, ניתן לשייט עימה בכיף, גם אם אתה נהג צעיר שזה אתה קיבל אותו ויכול להרשות לעצמך חוויה ייחודית. פיקנטו ספורט החדשה היא כל מה שאתה רוצה, במחיר שאתה יכול להרשות לעצמך.

אודות ארנון פרידר