» פנאי » להתחתן ברוגע באזור המרכז

להתחתן ברוגע באזור המרכז

גרים באזור המרכז ומתכננים חתונה קטנה? אלו הצעדים הראשונים שעליכם לנקוט

העולם מתחלק לשני סוגים של זוגות. מצד אחד, אלה שרוצים שהאירוע שלהם יהיה כמה שיותר גדול, עם כמה שיותר מוזמנים וגרנדיוזי ככל שניתן – ואלה שרוצים שהאירוע שלהם יהיה קטן ואינטימי, עם האנשים שהם אוהבים וקרובים אליהם ומשתדלים להימנע מכל הבלאגן הכרוך בארגון החתונה.

אם אתם משתייכים לסוג השני של האנשים, יש כמה צעדים שעליכם לעשות כדי שהרוגע שאתם רוצים בחתונה עצמה – ישליך גם על החלק שאמור להיות יותר שמח אך גם יכול להיות מלחיץ: ארגון החתונה. אם אתם מתגוררים באזור המרכז ובא לכם חתונה קטנה, הנה כמה צעדים שעליכם לקחת בחשבון בטרם תיכנסו לטירוף של ארגון החתונה.

הכינו רשימת מוזמנים

בשביל להימנע מוויכוחים מיותרים, בעיקר ביניכם ומול בני המשפחה שרוצים להזמין גם את החברים שלהם מהעבודה אפילו (סביר להניח) כדאי שתעשו תיאום ציפיות ותסבירו בדרך עדינה שאתם פשוט מעוניינים שרק האנשים הקרובים אליכם ביותר יגיעו. הקציבו כמות מסוימת לכל משפחה ודרשו שהם יעמדו בה.

מצאו אולם

מקום לחתונה קטנה בתל אביב יכול להיות נחמד מאוד וכדאי שתתחילו בראש ובראשונה במציאת האולם. לאחר שהכנתם כמובן את רשימת המוזמנים שלכם, ניתן לחפש ברחבי האינטרנט מקום לחתונה קטנה בתל אביב או לשאול חברים, להיזכר במקום יפה שראיתם ואם תרצו, אפילו ניתן להרים אירוע מאפס בטבע – הכל לפי הרצונות שלכם.

משימות

לאחר שמצאתם אולם, כדאי שתפתחו קובץ אקסל בו תרשמו את כל מה שאתם מתכננים להמשך, כולל תקציב, פגישות עם ספקים כמו דיג'יי וצלם, השוואת מחירים ובהמשך, גם רשמו את המתנות שיביאו האורחים לצד שמם ברשימת מוזמנים. כעת, אתם יכולים לצאת לדרך ולארגן חתונה קטנה ואינטימית. שיהיה במזל.

אודות ארנון פרידר