» בידור ותרבות » אוהבים קריוקי? מצוין, רק הקפידו להתחשב בשכנים

אוהבים קריוקי? מצוין, רק הקפידו להתחשב בשכנים

ערבי קריוקי הם דבר נהדר. במיוחד כשמשלבים אותם עם החבר'ה הכי קרובים אליכם. למעשה, ערב קריוקי הוא כבר מזמן לא רק ערב קריוקי, הוא הרבה יותר מכך: ההכנות נעשות מבעוד מועד, רוכשים כיבוד, שתייה קלה וחריפה והופכים את הערב לייחודי ומהנה מעבר לערב שבו כולם שרים קריוקי ביחד.

 

שרים קריוקי הוא אמנם ההגדרה של הערב, אך כמובן שתוכלו לעשות הרבה יותר מכך. הקריוקי יכול להיות רק חלק מהערב, שבו תוכלו לשוחח, וכמובן לערוך ארוחת ערב משותפת, אשר נעשתה על ידי המארחים בלבד או שבוחרים באופציה נוחה יותר עבור המארחים, שבה כל אחד מהאורחים מביא עמו משהו שהכין לאכול. כך גם תוכלו להרוויח ארוחת ערב מגוונת, אשר נערכה על ידי מספר "שפים" ולא רק על ידי אחד.  

 

אך לצערנו, תמיד צצות בעיות, גם בערבים מהנים עם החברים הכי קרובים שלנו. הבעיה הכי גדולה עם ערבי קריוקי היא שהם לעתים רועשים. יותר מדי רועשים. ומי שסובלים מכך הם השכנים שלנו, שנאלצים לשמוע אותנו שרים בקולי קולות. מילא היינו זמרים מקצוענים, אבל רובנו לא כאלה. לעתים זה אף יכול להגיע למשטרת ישראל, ואז זה כבר בכלל לא נעים.

 

לפיכך, יש להתחשב בשכנים שלנו. איך עושים זאת? זה די פשוט. במקום לקבוע ערבי קריוקי בשעות מאוחרות, תתחילו אותם מוקדם, וכך גם תסיימו מוקדם. אם תתחילו את ערב השירה בשעה מוקדמת, לא תצטרכו לחשוש כלל מהשכנים אשר יזמינו משטרה כדי להפסיק את החגיגה. רק אל תשכחו ליהנות מהערב שלכם.

אודות ארנון פרידר