» עסקים » מכירות » השקית שעושה את התדמית

השקית שעושה את התדמית

להיות בעלים של עסק זו מטלה לא פשוטה אשר אומרת כי על מנת שהעסק יצמח וישגשג שצריכים לא להיות שאננים ולחכות שהצמיחה תגיע מאליה אלא לפעול כל הזמן וללא לאות כדי שהעסק יוכל לגדול עוד ועוד.

נכון, הישארות בתחום עסקי שלו תמיד ישנם מתחרים יכולה להיות עבודה די קשה אבל לשם כך חייבים לבצע אקטים ממוקדים של שיווק ופרסום העסק ולא לחכות כי העסק יעבור מפה לאוזן בלבד. עבודת מיתוג מקצועית תוכל לסייע לבעל העסק להגדיר את הסביבה העסקית שלו בצורה הרבה יותר ממוקדת ולהביא לידי ביצוע תהליכים שבסופו של דבר יובילו כמה שיותר לקוחות אל המקום. חלק מכל זה נעשה גם על ידי בחירה קפדנית של שקיות קרטון שאותן מוסרים ללקוחות לאחר הרכישה.

קצת אודות מיתוג עסקי

·         עומדים בתחרות עסקית – זה לא רק אנחנו בעולם העסקי. תמיד יהיו קיימים עסקים דומים אשר מתחרים על כיסם ואהדתם של לקוחות רלבנטיים ולכן כל עבודה שיווקית שמקדמת את העסק ומעמידה אותו קדימה בתחרות היא כזו שהיעילות שלה חשובה להמשך הדרך.

·         מגדילים את הרווחיות – אף עסק לא שואף לעמוד באותה הנקודה אלא תמיד להתקדם הלאה ולהגיע אל צמיחה יותר ויותר גדולה. הגדלת הרווחיות על ידי אקטים של פרסום ושיווק מסייעים בסופו של דבר להגדיל את הרמה של הרווחיות של כל עסק שדבק במטרה.

 

·         חשיפה יותר טובה – מיתוג נכון של העסק מסייע לקדם את רמת החשיפה על מנת שכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים וקיימים ידעו שוב ושוב את המותג עד לזיהוי שלו טרם העלאת הלוגו בפרסומת. חלק בלתי נפרד מהמיתוג נעשה על ידי עיצוב של שקיות קרטון ממותגות.

אודות שרון קורן