» עסקים » תלבושות לעובדים

תלבושות לעובדים

חברות רבות רואות בעובדים שלהן את הפנים של החברה, סוג של פרסומת מהלכת ואם תרצו, החלק החשוב ביותר בה. אין מה לעשות, עובדים טובים ומרוצים מספקים לחברה תוצאות טובות יותר – זה דבר מוכח.

חלק מאותן חברות בוחרות להעניק לעובדיהם תלבושת עם הסמלים של החברה, כל אחד לפי תפקידו. חולצות מודפסות עם לוגו החברה בנוסף למספר הטלפון, הופך את העובד למעשה לסוג של פרסומת, הוא נראה ייצוגי יותר בפני הלקוחות שמגיעים ובכלל, תמיד נחמד להיתקל באדם שממותג ע"י החברה כשהוא עובד במקום.

גם ברשתות המזון הגדולות, חנויות בגדים ומסעדות, המלצרים והמוכרים לרוב יהיו עם תלבושת אחידה, אשר תבדיל אותם מהאורחים בחנות וכך יהיה ניתן לזהותם ולפנות אליהם במקרה הצורך. מדובר בעולם ומלואו של מיתוג חברות על בגדים כאשר שירות הדפסה על חולצות ניתן גם כשמדובר בכובעים, מעילים, מכנסיים ועוד, כל פריט שהעובד צריך למעשה.

כאמור, העובד הוא הפנים של החברה אותה הוא מייצג. גם לחברה עצמה, למסעדה או לכל חנות שתבחרו, חשוב מאוד שהעובדים יהיו ייצוגיים ולשם כך עדיף להביא לכם תלבושות של החברה, כך גם תבטיחו את הגעתם לעבודה בלבוש מכובד שאתם בעצמכם בחרתם.

דמיינו סיטואציה שבה כל עובד מגיע למקום העבודה איך שמתחשק לו. לעתים, אותם עובדים יפגשו בלקוחות שעלולים לראות בחברה שלכם מקום מוזנח ומלוכלך, רק בגלל האדם הראשון שבו הם פגשו בכניסתם אליכם. אז אל תמתינו, הזמינו עוד היום תלבושות לעובדי החברה שלכם, הפכו אותם לייצוגיים יותר, שירותיים יותר – וגם תהפכו אותם למרוצים יותר וגאים יותר במקום העבודה שלהם שמספק להם גם לבוש לעבודה.

אודות ארנון פרידר