» בידור ותרבות » כך תצאו מהשגרה היומיומית

כך תצאו מהשגרה היומיומית

לך ולבן זוגך מתחשק לגוון קצת? רוצים לקחת הפסקה מהעבודה ולנשום קצת אוויר? להלן האפשרויות הטובות ביותר ליום חופש מהנה

 

לך ולבן זוגך נמאס מהשגרה היומיומית. עוד פעם ללכת לעבודה, שוב לחזור הביתה ולעשות כלים וכל המטלות של הבית. בא לכם לשנות, לגוון קצת. הבעיה: אין לכם זמן. כן, מדובר בבעיה שצעירים רבים סובלים ממנה, אך בשביל לא להיכנס לדיכאון, מה לעשות – אנחנו צריכים ליהנות קצת מהחיים. בשל בעיית הזמן, נסיעה לחו"ל לא באה בחשבון. גם לא בילוי באילת או בצימר בצפון. אז מה עושים? יש לא מעט אפשרויות ליום חופש מהנה, שיעזור לכם.לנקות את הראש ולחזור לשגרה עם כוחות מחודשים.

1. פיקניק בחיק הטבע

קחו לכם יום חופש, וארגנו פיקניק תחת כיפת השפיים. ארגנו את הדברים מראש, הרכיבו לכם תפריט קליל, אולי תצטיידו באיזה ספר או במוסיקה, ותנתקו קצת מהסביבה המוכרת לכם כל כך. כך תוכלו לנקות את הראש ולחזור לעבודה עם אנרגיות מחודשות.

2. חדר להשכרה לפי שעה בתל אביב

לא בכל יום ישנה אפשרות להגיע לעיר הגדולה. סדרו לעצמכם יום כיף בתל אביב, ותכננו לכם את הדברים האהובים עליכם ביותר. זה יכול להיות טיול קליל בנווה צדק, ביקור באחד השווקים או ישיבה בחוף הים. בשביל לתבל קצת את העניינים, תוכלו למצוא חדר להשכרה לפי שעה בתל אביב ודאוג לקינוח המושלם ליום מושלם.

3. טיול בירושלים

עיר הבירה של ישראל ייחודית במינה, אין זה סוד. נצלו את יום החופש כדי לספוג ממה שלירושלים יש להציע: הכותל המערבי, עיר דוד, בריכת הסולטן ועוד. תוכלו לקנח בסיור בשוק מחנה יהודה המפורסם, ואל תוותרו על ישיבה באחת המסעדות המקומיות, המציעות אוכל טרי וטעים. 

אודות ארנון פרידר