» עסקים » מיתוג עסקי » חולצה מקורית עם עיצוב מיוחד

חולצה מקורית עם עיצוב מיוחד

עולם ההדפסה עובר שינויים כמו תחומים רבים שלהם יש נגיעה אל טכנולוגיה מתקדמת ואת זה ניתן לראות היטב כאשר הדפסות על גבי חומרים כבר אינן בלעדיות לתחום הטקסטיל אלא צומחים אל חומרים אחרים ומאפשרים למעשה לקבל את היתרונות של ההדפסה ללקוחות עסקיים ולא רק ללקוחות הפרטיים, כפי שהיה נהוג במקור.

עם הרמה הגבוהה של הדפסה על גבי בדים, זכוכית וקרמיקה זה די ברור כי הדפסות דווקא אינן הולכות להיעלם מעולם השירותים ללקוחות אלא אף מגבירות את הדרישה עבור בתי עסק שמבקשים הדפסת חולצות עבור לקוחות מועדפים וצוות העובדים ואנשים פרטיים שיכולים להזמין הדפסה של כל דבר כמעט כדי להשיג את החולצה הכי מקורית שמגיעה עם הדפסה איכותית שלאף אחד אחר פשוט אין.

בחירה מתוך שיטות הדפסה מתקדמות

כל ההדפסות כבר מתבצעות על ידי שימוש במדפסות מתוחכמות שמאפשרות להתאים בצורה הכי רלבנטית את סוג ההדפסה לסוג הצורך של האדם שמזמין אותה ובכך מתקבלת תוצאה לא פחות ממושלמת שמצדיקה את היות הדפסות אלו פופולאריות עד היום.

·         הדפסה דיגיטלית – הדפסה אשר מבצעת באופן שיר על גבי החולצות ומאפשרת קבלת הדפסה נעימה למגע אשר מחזיקה מעמד למשך שנים ארוכות ומתאימה עבור הדפסת חולצות בכמויות גדולות בצבעים רבים.

·         הדפסת פלקס – הדפסה עם חומר מיוחד בצבע אחד בדוגמאות שונות שמיועדות בעיקר עבור כמות קטנה לעסקים קטנים.

·         הדפסת דיקלים – הדפסה מתוך מגוון קיים ורחב של עיצובים עם עמידות גבוהה לתקופה ארוכה.

·         הדפסת משי – הדפסה על ידי שבלונה ספציפית שמיועדת להדפסה בכמויות גדולות.

 

·         הדפסת טרנספר – הדפסה על ידי שימוש בקובץ דיגיטלי שנוצר בהתאמה אישית 

אודות שרון קורן