» מוטוריקה וכלי רכב » ליסינג » 3 עצות להשכרת לימוזינות

3 עצות להשכרת לימוזינות

חתונה? בר או בת מצווה? אירוע מיוחד אחר? קודם כל – מזל טוב! כל מי שאי פעם ארגן אירוע, יודע כי מדובר בהמון התעסקות מאחורי הקלעים ובין הדברים החשובים שצריך לחשב מראש היא דרך הגעה אל האירוע עצמו. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים משכירים לימוזינות כדרך הגעה לאירוע ואפילו סתם בשביל לשמח אדם קרוב ביום הולדת ולעשות קצת "סיבובים" ברכב יוקרה. במאמר זה אספנו עבורכם טיפים מועילים שיעזרו לכם לבחור לימוזינות להשכרה.

חישוב זמן הוא שם המשחק

כל חברה שמספקת שירות השכרת לימוזינות תספק לכם תעריפון ועלות הינה תלויה במשך הזמן שתרצו להשכיר את הלימוזינה, לדוגמה, אם מדובר על השכרה של שעתיים בלבד או השכרת הלימוזינה ליום שלם, התעריף יהיה שונה לכל אופציה, ללא קשר לסוג הרכב שתבחרו. בנוסף, אנו ממליצים לשים לב האם קיימים מבצעים כלשהם לאותה התקופה שתרצו להשכיר את הרכב וכך אולי תוכלו גם לחסוך קצת כסף.

שימו לב לכמות המקומות הפנויים ברכב – ישנן סוגי לימוזינות שונות ולכל אחת מהן כמות מקומות שונה. בעת השכרת לימוזינות, שימו לב לגודל המושבים וחשבו בראש כמה אנשים יוכלו לשבת שם. כמובן שאם מדובר על נסיעה אינטימית של זוג לחתונה, כמות המושבים פחות רלוונטית, אך אם ברצונכם לנסוע עם חברים, זהו פרמטר חשוב ביותר.

אגב, במקרה של לימוזינות, חוק ה"כמה שיותר חלונות = יותר מושבים" אינו רלוונטי.

בעת השכרת רכב שימו לב לפרטים הקטנים ביותר – מצב הלימוזינה מבחוץ ובפנים, מה בדיוק כוללת ההזמנה, מתי עליכם להחזיר את הרכב ועוד. כמו כן, בעת ההזמנה התייעצו עם נציג החברה ובררו האם יש אופציה לקשט את הרכב לכבוד האירוע – רוב החברות מספקות שירות זה בתוספת תשלום.

אודות שני דביר