» יהדות » לארגן חתונה מצומצמת

לארגן חתונה מצומצמת

לכל זוג יש את החלום שלו, הרצון הפנימי של איך היום הגדול שלו יראה. מצבע המפיות ועד לבחירת הדיג'יי. יש את אלה שרוצים ש"כולם" יגיעו – ויש זוגות שרק רוצים אינטימיות. אז מה האפשרויות?

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים והמרגשים ביותר שאנו חווים במהלך חיינו (הרוב המכריע) וכיאה לארגון אירוע, אנו משקיעים מאמצים ומשאבים רבים בהפקתו, בהכנה לכך שיגיעו הרבה אנשים שיהיו האורחים שלנו בערב המיוחד הזה. האורחים שמגיעים לאולם או לגן שבחרנו, הם האורחים שלנו – וכיוון שאנחנו רוצים שכולם יהיו מרוצים, כבר בשלב ההכנות אפשר להתחיל "להתפזר" ולמצוא את עצמינו בחוסר אונים הנובע מתוך הרצון האמיתי לרצות את כולם.

זוגות רבים נכנעים ללחץ – ואחרים בוחרים בדרך אחרת: ארגון חתונה קטנה ואינטימית. לא כל זוג בנוי לאירוע שאליו יזמינו 500 אורחים ומעלה ואם להיות כנים, לא לכל זוג יש את האפשרות להזמין כמות כזו של אורחים.

לארגן חתונה קטנה, מן הסתם, הרבה יותר פשוט מלארגן אירוע גדול. ראשית, אפשרויות המיקום של החתונה הן הרבה יותר גבוהות, תלוי כמובן בכמות המוזמנים ואופי האירוע. זה יכול לנוע בין חתונה במסעדה או בר אהוב על שפת הים, נע באירוע שמוקם בתוך יער, או אולמות אירועים קטנים שמיועדים לחתונות אינטימיות.

זוגות רבים מתלוננים לאחר יום חתונתם שלא הספיקו "לומר שלום" לכל האורחים. ובכן, זה כמעט בלתי אפשרי לעשות זאת. לעומת זאת, בחתונה קטנה, הסבירות שזה יקרה היא די נמוכה. החתן והכלה נהנים בחברת האנשים הקרובים אליהם ביותר, אלה שבאמת שמחים בשמחתם (לרוב) ואלה שבאמת היה חשוב להם שיגיעו. בעולם שבו הכמות לרוב קובעת, בחתונות ניתן להגיד כי גם "איכות" האורחים, או יותר נכון לומר משמעותם עבור בני הזוג, הופכת את האירוע למוצלח.

אודות ארנון פרידר