» משפחה » חתונות » כמה עולה לימוזינה להשכרה

כמה עולה לימוזינה להשכרה

יום החתונה יום יום מאוד מרגש וחשוב בחייהם של חתנים וכלות מכל רחבי העולם וזה לגמרי אינו מפליא לראות כי כמות ההשקעה בסידורי פרחים, בחירה של אולם אירועים זמן רב מראש עבור התאריך הכי טוב שיש ועריכה של המנות בצורה הכי מוקפדת שאפשר היא רבה ביותר.

ישנה ירידה לפרטי פרטים על מנת להפוך את היום המיוחד הזה לכזה שיהיה הכי כיף להיזכר בו ולדעת כי עבורו התבצעה השקעה אדירה כיאה ליום הכלולות שלאחריו החיים כבר לא נראים אותו הדבר. אחד הדברים שבהם אוהבים להשקיע הוא שכירות של לימוזינה לחתונה אשר איתה החתן והכלה מגיעים אל אולם האירועים ברוב הדר ופאר, אבל כדאי מאוד לאמוד את העלויות כדי לדעת מה ישרת את המטרה בצורה הכי משתלמת ונכונה.

הדברים שמשפיעים על העלויות

נהג פרטי – זה כיף לנסוע ממקום למקום עם נהג פרטי שחברות להשכרת לימוזינה רבות מציעות, אולם יש כאלה שיעדיפו להעניק את הכבוד הזה עם שושבין שהוא החבר הכי טוב של החתן שלבטח ישמח לנייד את החבר הכי טוב ברכב הכי מפואר שיש, אחרי הכל זו חוויה גם עבורו.

סוג הרכב – אולי זה נשמע ברור מאליו כי לימוזינה היא ארוכה לבנה ועם המון פינוקים, אבל חשוב להבין כי ישנם יצרנים שונים של רכב מפואר שכזה אשר מגיע בשנתונים שונים ועם רמה אחרת של גימור שיכולה להרגיש פחות מהודרת לאחד ומאוד מהודרת לאחר. לכן הכי חשוב להבין איזה סוג של דגם רוצים עבור יום החתונה ולבחור לימוזינה לחתונה רק לאחר שמבררים אלו דגמים מציעים בכל חברה.

 

זמן הנסיעה – יש כאלה שרוצים את הנסיעה רק כאשר צריכים להגיע אל אולם האירועים בעוד אחרים מחפשים אחר לימוזינה שאיתה יוכלו לעשות את הצילומים החל מהכניסה אל סלון הכלות ועד לסיום היום כולו. דבר זה משנה במידה רבה את העלות ויש לוודא כמה משתלם יום שלם לעומת שעה בודדת.

אודות שרון קורן