» משפחה » חתונות » סרט ייחודי לחתונה

סרט ייחודי לחתונה

חתונה היא אחד הימים היותר מרגשים בחיים של זוג אשר מחליט לאחד את החיים שלהם למשהו משותף שאותו הם חולקים ביום אחד של טקס חתונה מרגש ביותר שכולל מוזיקה רומנטית, אוכל טעים והרבה מאוד ריקודים קצביים אל תוך הלילה.

זוגות רבים מנסים להעשיר את הערב המיוחד הזה בעזרת כל מיני אטרקציות שיותר מרגישות להם רלבנטיות לאופי שלהם, כאלה שהופכות את האירוע למשהו יותר אישי ופחות אירוע כוללני שדומה לעוד המוני אירועים אחרים. לשם כך בדיוק נבחר במקרים רבים קליפ חתונה יצירתי לעשות את העבודה עבור כל זוג וזוג בצורה ייחודית כאשר היום הזה מגיע סוף כל סוף.

סוגים של קליפים לאירוע

ברכה מחברים – זו לא חייבת להיות יצירה של בני הזוג עצמם אלא כזו אשר נערכת רק עם החברים הטובים של בני הזוג שמעוניינים ליצור עבורם הפתעה מרגשת, שאיתה הם יביעו את רמת האהבה ואת כל הזיכרונות המיוחדים של קבוצה זו אחת לשני ולזוג עצמו. הקליפ יכול לכלול נושאים רבים ולהיות מותאם לסיפור שאותו החברים רוצים לספר.

שיר מהכלה –  יש כלות שלא מחכות עד כי החתן יפתיע אותן ועם האווירה הכי רומנטית שבעולם הן בוחרות לערוך ברכה מרגשת לחתן בצורה של סיפור או של שיר במידה והן מרגישות יצירתיות וווקליות במיוחד. הקליפ יכול להיות מלווה בתמונות של השלבים השונים של מערכת היחסים ולהביא נוסטלגיה שלמה של החיים ביחד עד לחתונה.

 

קליפ משפחתי – אין כמו קליפ חתונה משפחתי שבו כל בני המשפחה מתקבצים להם יחדיו על מנת לארגן צילום משותף ולאחל לזוג המלכותי חיים מאושרים יחדיו. מדובר במזכרת נהדרת שאותה ינצרו למשך תקופה ארוכה לאחר החתונה.

אודות שרון קורן