» עסקים » הפצה של עלונים למסעדה חדשה

הפצה של עלונים למסעדה חדשה

ענף האוכל הוא אחד הענפים התחרותיים ביותר בארץ, יש הטוענים כי רק אחת מתוך כל 3 מסעדות חדשות אכן תצליח לשרוד. אתם כבעלי מסעדה בוודאי מעוניינים להצליח ובכדי לעשות זאת עליכם להשיג חשיפה מקסימלית שתביא עמה לקוחות רבים ככל האפשר אל המסעדה, לקוחות חדשים שיהפכו ללקוחות מרוצים שממליצים לחבריהם על המסעדה שלכם.

אחת השיטות הטובות ביותר לפרסום של מסעדות ושאר עסקים בענף המזון היא הפצה של עלונים עם תפריטים, פרסומות, הנחות והמלצות על המקום. הפצה של עלונים כדאי לבצע באזור הפעילות של המסעדה תוך התמקדות בקהל היעד שלכם. הצעד הנכון להצלחה יהיה בחירת חברת הפצה מקצועית ואמינה, חברת הפצה עם צוות עובדים חרוץ ואדיב.

איך להפיץ נכון עלונים לפרסום מסעדה חדשה?

1.      באיזה אזור כדאי להתמקד? כאן נשאלת השאלה האם תרצו לפרסם את המסעדה עצמה או את שירותי המשלוחים של המקום. בהתאם לכך תבחרו את גזרת החלוקה של העלונים. מיותר יהיה לפרסם את המסעדה באזורים מרוחקים או באזורים אשר אינם שייכים לגזרת חלוקת המשלוחים.

2.      מיהו קהל היעד? האם המסעדה פונה אל קהל יעד צעיר או קהל יעד מבוגר? האם המסעדה מתאימה למשפחות עם ילדים? את גזרת החלוקה של העלונים ואת עיצוב העלונים נבחר בהתאם לקהל היעד של המסעדה.

3.      חברת הפצה מקצועית היא הדרך הנכונה ביותר והמקצועית ביותר להפיץ את העלונים שלכם. עם חברת הפצה מקצועית אתם נראים טוב יותר בעיני הלקוחות.

4.      עיצוב נכון של העלונים חשוב מאוד להצלחת התהליך, לכן, נמליץ לכם להשקיע בעיצוב הגרפי של העלונים, לבחור נכון את הקופירייטינג.

 

אנחנו מציעים שירותי הפצה לבעלי עסקים תוך הפצת עלונים בתיבות דואר, חלוקת תלי דלת ושירותי הפצה תוך חלוקה אישית במרכזי קניות, בילוי ואקדמיה.