» תיירות » מסע אישי » אמצעי זהירות חשובים במהלך טיול בארץ ובחו"ל

אמצעי זהירות חשובים במהלך טיול בארץ ובחו"ל

כל יציאה לשטח לטיול ארוך או קצר נמליץ תמיד להתחיל עם אבזור בטיחות נכון ומלא, אין ספק כי רוב הטיולים מסתכמים בחוויה מהנה ללא כל אירועים חריגים, אך בשעת צרה תשמחו לגלות כי הייתם אחראים מספיק בכדי להביא אתכם מכשיר איתור לוויני למטיילים ושאר ציוד בטיחות מתאים.

תיק עזרה ראשונה

מדובר בתיק עזרה ראשונה קטן וקל משקל באמצעותו תוכלו לספק עזרה ראשונה בשטח במקרים של פציעות קלות וגם במקרים של פציעות חמורות יותר. את אבזור התיק תקבעו על פי סוג הטיול ובהתאם ליכולות האישיות שלכם, ישנם תיקי עזרה ראשונה בסיסיים ותיקי עזרה ראשונה מקיפים יותר. תיק עזרה ראשונה בסיסי נחוץ בכל טיול.

מפה

גם אם אתם מכירים את השטח כמו את כף היד, גם אם יש לכם מפה עדכנית במכשיר הטלפון הנייד תמיד כדאי להיות ערוכים למקרה בו יהיה עליכם להשתמש במפה ידנית. אם אנכם מכירים את השטח תמיד כדאי יהיה לצאת עם מדריך מקומי.

ציוד חירום

אם תכננתם ללון בשטח או לא כדאי להצטייד בציוד בסיסי שיסייע לכם להעביר לילה בשטח במידה ולא תהיה לכם ברירה. הצטיידו בפנס, שמיכה, אמצעי הגנה מפני יתושים, גפרורים, אוכל ושתייה, מים לרחצה.

מכשיר איתור לוויני למטיילים

אין ספק כי תוכלו לטייל בראש שקט יותר כאשר יש לכם בתרמיל מכשיר איתור לוויני למטיילים לעת צרה. נציין כי מכשיר איתור לוויני למטיילים אינו דורש מקום רב בתרמיל או משקל רב, מדובר במכשיר קל לנשיאה וקל לשימוש. בשעת צרה תהיה לכם האפשרות לייצור קשר עם גורמי החילוץ או עם המשפחה בקלות. מכשיר איתור לוויני למטיילים מאפשר תקשורת מכל מקום בארץ ובעולם.

 

טיפ נוסף, לא לשכוח לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל כולל כיסוי איתור וחילוץ.