» טכנולוגיה » ייעוץ של עורך פטנטים לפיתוח אב טיפוס פטנטים

ייעוץ של עורך פטנטים לפיתוח אב טיפוס פטנטים

רגע לפני שאתם עמלים על פיתוח אב טיפוס פטנטים כדאי לקבוע פגישה עם עורך פטנטים מנוסה המכיר היטב את התחום, מחזיק ברישוי לעסוק בתחום ורשום בפנקס עורכי הפטנטים. ייעוץ מקצועי בתחום הפטנטים יוכל לחסוך לכם לא מעט זמן, מאמץ וכסף, רגע לפני שאתם משקיעים את כל החסכונות שלכם בפיתוח אב טיפוס פטנטים נוסף או אב טיפוס ראשוני כדאי להתייעץ עם איש מקצוע שיוכל להסביר לכם על הצפוי, על עלויות נוספות ובעיקר, על הדרך הנכונה ביותר לפיתוח הפטנט שלכם.

איך לבחור עורך פטנטים שמתאים לי?

החוק במדינת ישראל קובע תקנות ברורות מאוד בעבור אלו המבקשים למלא תפקיד של עורך פטנטים. בכדי לקבל מעמד של עורך פטנטים יהיה עליכם להציג תואר ראשון לפחות ממוסד להשכלה גבוהה בתחום המדע או ההנדסה. על עורך פטנטים בישראל להיות בעל אזרחות ישראלית. לסיום יהיה על כל עורך פטנטים לעמוד במבחן של לשכת הפטנטים ולשלם את האגרה הדרושה על פי חוק. לאחר שעמדתם בכל התנאים האלו יהיה על כל עורך פטנטים לעבור התמחות בת שנתיים במשרד של עורך פטנטים וותיק.

ההמלצה שלנו היא עורך פטנטים העונה לכל הדרישות הנ"ל, רוב העוסקים בתחום מביאים עמם השכלה אקדמית רחבה הרבה יותר מתואר ראשון, חפשו עורך פטנטים עם ניסיון והכשרה בתחום הספציפי בו עוסק הפטנט שלכם.

מתי כדאי לפנות אל עורך פטנטים?

יש הפונים אל עורך פטנטים מיד כאשר עולה הרעיון, אחרים יפנו לייעוץ לקראת תכנון אב טיפוס פטנטים ראשון ויהיו כאלו שיפנו רק לליווי של הליך רישום הפטנט. פנייה אל עורך פטנטים יכולה רק לסייע לכם, תהיה זו השקעה נבונה שתסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ולפתח את הפטנט שלכם בצורה המהירה והרווחית ביותר.