» אינטרנט » סודות של קידום אתרים חכם בגוגל

סודות של קידום אתרים חכם בגוגל

כמו כל בעל אתר אחר גם אתה מבקש בעבור האתר שלך את המיקום הטוב ביותר בתוצאות החיפוש. קיימים בעלי אתרים רבים שאינם מכירים מהו קידום אתרים או מבינים כיצד מדורגים האתרים על ידי מנועי החיפוש, ההמלצה שלנו לכל בעל אתר היא לימוד בסיסי של מושגי היסוד ומשמעות המיקום של האתר ופעולות קידום בסיסיות לאתר.

בימים הראשון בהם מילאתי תפקיד של מקדם אתרים קיבלתי בקשה של לקוחה להציב את האתר שלה בראש תוצאות החיפוש של גוגל. היא הייתה בטוחה כי בעזרת תכנות וכמה לחיצות על המקלדת זה אפשרי. בעלת אתר אחרת חשבה שהמיקום בגוגל מתבסס על וותק בלבד. היה גם לקוח שהיה בטוח כי מדובר בהגרלה וכי יגיע היום בו גם האתר שלו יופיע בראש תוצאות החיפוש ללא כל צורך בפעולות קידום אתרים לאתר.

מה נכון?

היום לאחר שצברתי ניסיון אני מסביר היטב לכל בעלי האתרים הפונים אליי כי קידום אתרים הוא מקצוע לכל דבר, המקצוע שלי. בכדי להשיג את התוצאות המבוקשות ולקדם את האתר שלכם עלינו לבצע תיאום ציפיות, הגדרת תקציב ועבודת הכנה משותפת בה נגדיר את היעדים והמטרות שלכם ושלי.

חשוב להדגיש כי קידום אתרים הוא אינו מדע מדויק, גם כאשר מבצעים את כל הפעולות הנחוצות לא ניתן יהיה להתחייב לתוצאות בתאריך מסוים או בכלל. יחד עם זאת, מקדמי אתרים מקצועיים ומנוסים משיגים כמעט תמיד תוצאות כלשהן, ייתכן כי לא תגיעו אל המיקום הראשון בגוגל בכל הביטויים אותם בחרתם אך כן תגיעו למיקום המבוקש בחלק מהביטויים.

 

ההמלצה שלנו היא קידום אתרים מקצועי בעבור כל אתר, קידום אתרים המתבסס על אופטימיזציה לאתר, הפצת קישורים, הפצת תוכן איכותי ומקורי ומתן ערך מוסף לגולשים.