» בניה ושיפוצים » רשתות צל להצללה של שטחים גדולים ושטחים קטנים

רשתות צל להצללה של שטחים גדולים ושטחים קטנים

כאשר אנו מחפשים פתרון מהיר להצלה של שטח גדול או שטח קטן אנו בוחרים להתקין במהרה רשתות צל במתחם. אין ספק כי מדובר בפתרון הצללה מהיר להתקנה, קל להתקנה וגם בטיחותי. עם רשתות צל מודרניות תוכלו לקבל חצר מעוצבת במחיר שווה לכל כיס. היתרונות של רשתות צל באים לידי ביטוי גם בהתקנה מהירה אשר אינה דורשת קבלת היתרי בנייה או עבודות הכנה ממושכות, בתוך זמן קצר רשת הצל כבר מותקנת ואתם נהנים ממתחם מוצל.

מה אנחנו מציעים?

מבחר גדול של אמצעים להגנה מפני השמש החמה בחודשי הקיץ, פתרונות הצללה לשטחים קטנים וגדולים הם המומחיות שלנו. אם אתם מחפשים רשתות צל או פתרון הצללה אחר לבית, לגן ילדים, למרפסת או לעסק צרו קשר ונשמח לסייע בהתאם. כדאי לדעת, בניגוד למתקני הצללה אחרים התקנה של רשתות צל אינה דורשת הכנה מוקדמת, כל שיש לעשות הוא לפתוח את הרשת ולהתקין אותה. ההמלצה שלנו היא התקנה מקצועית ראשונית לפחות, בהמשך השנה בהתאם לתנאי מזג האוויר ניתן יהיה לפרק את רשתות הצל ולאחסן אותן עד לשנה הבאה.

שימו לב, ניתן להזמין רשתות צל במסר גדול של מידות, אנו מציעים מבחר צבעים כמו כחול, שחור, אדום, ירוק ועוד. הרשתות מותקנות עם רצועות חיזוק בצורה בטיחותית לעמידות מקסימלית.  

התקנה של סוככים בחצר הבית

אם אתם מחפשים פתרון הצללה קבוע יותר אך אנכם מעוניינים להתקין פרגולה סוככים הם הפתרון המתאים ביותר. הסוככים מתאימים למרפסות וגם לחצרות בתים או עסקים, בעזרת הסוכך אתם מגנים על הבית מפני רוחות, שמש וגם מפני שכנים חטטנים. אנחנו מציעים מבחר גדול של סוככים כאשר ישנם סוככים קבועים וגם סוככים ניידים הניתנים לפירוק מהיר.