» משפחה » אירועים משפחתיים » רכבי יוקרה לחתונה

רכבי יוקרה לחתונה

עונת החתונות כבר נמצאת בשיאה ואפשר לראות כי אנשים רבים מקבלים "קנסות" בהן הם מוזמנים אל חגיגות של חתונה של חברים או של בני משפחה, אך בזמן הזה אפשר עוד לראות כי חלק מן הסידורים עבור החתונה שאותם אפשר לדחות עד רגעים המאוחרים יחסית אל יתר הספקים של החתונה אפשר לקיים ברגעים אלה. אלו דברים אפשר להחליט לקיים כחודש לפני האירוע ולא יותר מכך? אחד הדברים הכי פופולאריים עבור ארגון האירוע שאיתו מחכים עד לשבועות הבודדים שלפני החתונה הוא הבחירה של רכב מהודר להשכרה עבור יום החתונה עצמו. למה זוגות רבים נוהגים לשכור רכש כאשר קרוב לוודאי יש להם רכב משלהם? אלה הסיבות הטובות למדי עבור השכרת לימוזינה ויתר רכבי פאר ליום המיוחד הזה.

לא נתקעים בדרכים – לא משנה עד כמה נהדר הרכב שמשרת אותנו ביומיום ישנה אפשרות די סבירה כי מדובר ברכב שהוא לא ממש חדש ולכן לא פעם אנחנו נתקעים איתו בשל תקלות מכניות כאלה ואחרות. תקלות אלה ממש לא רצויות ביום שבו לוח הזמנים הוא צפוף וחייבים להספיק המון סידורים אחרונים רגע לפני שמגיעים אל אולם האירועים ולחופה, בזמן. רכבי השכרה מהודרים הם כאלה שאינם מכזיבים מכל בחינה, מכנית אולי היא הפחותה שבהם כאשר מביטים באבזור היוקרתי.

הרבה מקום לשמלה – זה לא משנה עד כמה השמלה שהכלה בחרה היא נפוחה וקצפתית, תמיד יהיה מקום לפחות לארבעה אנשים פלוס שמלה ברכב מסוג לימוזינה, ואפילו יותר מכך ללא כל בעיה. מה שאי אפשר לומר על הרכב הקטנטן שלכם שיותר מיועד לחיי רווקות עם נהג פלוס נוסע לכל היותר…

 

נהג פרטי – למה לעייף את השושבין במטלות כמו נהיגה כאשר הוא יכול לשמח את החתן והכלה מן המושב האחורי שבו יש מספיק מקום לכל השושבינים והשושבינות גם יחד? אם בחרתם השכרת לימוזינה לחתונה תקבלו גם נהג פרטי.

אודות שרון קורן