» משפחה » אירועים משפחתיים » אירוע קטן ומושלם

אירוע קטן ומושלם

לא כל אולם אירועים שמבצע אירועים על בסיס קבע יכול להגדיר את עצמו כמקום אידיאלי עבור אירועים שאליהם מגיעים כמות נמוכה מן הרגיל של אורחים, מכיוון שעבור תכנון ועיצוב של אירוע מעין זה מהפרט הקטן ביותר ועד לפרט הגדול ביותר צריכים להיות בעלי ניסיון בארגון של אירועים קטנים. מה זה אומר בפועל? קראו את המאמר החשוב הבא טרם בחירה של מקום עבור האירוע האינטימי הבא שלכם.

מתמחים באירועים אינטימיים

כאשר מדובר באירועים שאליהם מוזמנים לכל היותר 250איש צריכים להבין כי האווירה באופן אוטומטי אינה הופכת להיות אינטימית וכי גם אולם האירועים צריך להיות בנוי בצורה שמרגישה חמימה ונעימה לכל אורח שנכנס אליו. יצירה של כמה אזורים נעימים להסבה עד אשר האירוע מתקדם אל השיא שלו. תכנון נכון של כל המרחבים הקיימים מבחינת מקום נוח למעבר ולהתרשמות מכל עיצוב הפנים המושקע במקום והשקעה בלתי מתפשרת בכל אורח אשר מרגע הכניסה שלו אל האירוע ועד ליציאה ממנו אינו מרגיש שקוף, כפי שקורה בהרבה אירועים שבהם כמות האורחים הינה של כמה מאות רבות. חשוב כי האורח יוכל להיראות ולהראות את עצמו בסביבה של האולם ושהאורחים לא יצטרכו לחפש האחד אחרי השני, אלא אם הם מסתתרים מפני האחר במכוון…

 

ארגון נכון של זמני ההגשה של המנות יחד עם יצירת השקעה בלתי מתפשרת באיכות של המנות הללו תאפשר לכל אורח להרגיש כאילו הוא נמצא בארוחת גורמה ולא באולם עבור אירועים קטנים שאותו בחרתם בקפידה. בסופו של דבר מדובר במעין מסעדה גדולה מן הרגיל שמאפשרת לכל האנשים החשובים של האירוע להתכנס יחדיו ולחלוק את הרגעים הנהדרים האלה יחדיו, בצורה הכי אינטימית שאפשר ועם המון מה לחגוג יחדיו..

אודות שרון קורן