» משפחה » אירועים משפחתיים » הפתעה מושקעת לסבתא

הפתעה מושקעת לסבתא

כמה פעמים הבטחתם לעצמכם כי תערכו לסבתא היקרה מצגת שבה תהיינה תמונות של כל בני המשפחה מראשון הילדים ועד לאחרון הנינים כדי שהיא תוכל לראות תמיד את כל מה שהיא עזרה לייצר, את השושלת המכובדת של אנשים שהתחילה הרבה בזכותה.

נכון, זה סיפור לא פשוט לאסוף את כל התמונות האלה מכל בני המשפחה ועוד יותר עניין מורכב להכין מכל אלה מצגת ליום הולדת שתכבד את המעמד הזה של יום הולדת 100 לסבתא ותהיה ערוכה בצורה הכי מושקעת שאפשר. נכון, אפשר לערוך את כל התמונות הללו אל סרטון נהדר עם התוכנות החינמיות שקיימות עם כל מחשב ביתי בעל תכונות בסיסיות בלבד, אולם העבודה באמת מצריכה שעות רבות שאין לנו כלל. מה עושים? משקיעים.

מצגת שרכשתי במו ידיי

גם אם לא ממש ערכתם את המצגת של סבתא ליום ההולדת אין כל ספק שהיא תשמח לראות את ההירתמות של כל בני המשפחה באיסוף של תמונות ישנות וחדשות וההשקעה שנוצרה מכל אלה לכדי סרטון מרגש אחד. יצירה של מצגת ליום הולדת על ידי חברה מקצועית מאפשרת לומר את כל מה שרוצים באותו סרטון שיחד עם אספה של תמונות אלה ועריכה מקצועית מאפשרים לכל בני המשפחה לרצות את ההעתק של הסרטון הזה כדי שאף הם יוכלו תמיד להביט בו בכל פעם שתעלה תחושה של צורך עז בנוסטלגיה.

 

עריכה מקצועית משתמשת בתוכנות שאין למשתמש הביתי ומעבר לכך, באפשרויות של עריכה שצריכים ניסיון של שנים על מנת לבצע את הפקת הסרטון הכי יפה שאפשר בצורה הכי מהירה שניתן. התוצאות תמיד מדברות בעד עצמן ואם נשווה אותן אל הסרטונים והמצגות שניסינו לבצע עם השקעה של זמן לא מבוטל, נגלה כי סבתא אכן שווה את ההשקעה הזו ואין כמו המבט המרוגש שלה ברגע בו היא מגלה את ההפתעה שכולם עשו עבורה.

אודות שרון קורן