» עסקים » אירוח אירועים עסקיים קטנים

אירוח אירועים עסקיים קטנים

ההבדלים בין אירועים עסקיים לבין אירועים משפחתיים משמעותיים, כאשר עוסקים בהפקת אירועים עסקיים יש להתייחס למאפיינים הדרושים מהאירוע, למטרות לשמן מתקיים האירוע, לתדמית העסקית, למיתוג ולסוג האורחים. הפקת אירועים עסקיים דורשת ניסיון, מקצועיות ותשומת לב רבה לפרטים הקטנים.

מה אנחנו מציעים?

מתחם אירוח אירועים עסקיים באזור המרכז עם עיצוב מודרני, קייטרינג מצוין, צוות שירות וצוות ניהול מנוסה מוכן ומזומן ללוות אתכם במהלך הפקת האירוע. אנו מארחים אירועים עסקים לצד כנסים עסקיים ואירועי השקה או ערבי חברה לעובדים.

הפקת כנסים עסקיים

כנס עסקי הוא מפגש רב משתתפים בנושא מסוים, ישנם כנסים המיועדים לעובדי החברה בלבד לצד כנסים המהווים אירועים עסקיים לכל דבר, אלו הם כנסים שיווקיים מקצועיים הנועדים לגיוס לקוחות ופיתוח תדמיתי ועסקי. כנסים המיועדים לפיתוח עסקי דורשים השקעה רבה יותר, אלו הם אירועים עסקיים לכל דבר.

שלבים בהפקת אירועים עסקיים

1.      בחירת מתחם אירוח אירועים עסקיים עם ניסיון מתאים וכל התנאים הדרושים לכם.

2.      תיאום קבלת פנים מרשימה הכוללת גם את רישום האורחים שהגיעו בכדי לייצור עמם קשר עתידי.

3.      בחירה נכונה של תפריט אוכל ושתייה, עליכם לבחור נכונה את התפריט שהולם את האירוע שלכם.

4.      הצגת מצגת על הבמה במתחם האירוע על ידי אחד מעובדי החברה, להצגת המצגת יהיה עליכם לבחור מתחם אירועים עסקיים מתאים, מתחם הכולל את הציוד הטכני הדרוש לכם.

5.      כדאי לשלב באירוע גם הרצאה של יועץ וגם לקבוע זמן מינגלילנג להיכרות בין האורחים, את הזמן הזה אתם תנצלו בכדי להשיג את מטרות השיווק שלכם.

6.      הקפידו לעצב את המתחם עם צבעי הלוגו של החברה ומיתוג עם דגלי החברה או המוצר.

 

7.      הרכיבו נכונה את רשימת האורחים ורשימת המארחים.