» ביטוח » תמיד משתלם להשוות מחירי ביטוח

תמיד משתלם להשוות מחירי ביטוח

כאשר כל אדם מבקש לחדש את ביטוח הרכב שלו הוא קודם כל יבדוק מהי הצעת המחיר שאותה הוא יכול לקבל מול החברה שמבטחת נכון להיום את הרכב בביטוח חובה, מקיף או צד ג' בשל המחשבה כי החברה תעדיף לשמר את הלקוח ולהציע הצעה משתלמת ביותר. בפועל כדאי מאוד לבצע השוואת ביטוח רכב מול חברות ביטוח מתחרות כדי להבין בצורה טובה יותר מה מקבלים עכשיו עבור הכסף אותו משלמים לחברה הנוכחית והאם ניתן לשדרג את התנאים של הביטוח לרכב על ידי פניה לחברת ביטוח חדשה. למה חשוב לבצע השוואה של המחירים בכל הנוגע לביטוח רכב? על כך במאמר זה.

למה חשוב לבצע השוואה של הביטוחים השונים?

מעבר לעובדה כי המחירים לבטח יהיו שונים בין חברה מבטחת אחת לבין חברה אחרת, צריכים להבין כי גם התנאים שכל חברה מציעה עבור הביטוח שלה ללקוחות שמבקשים לבצע השוואת ביטוח רכב הם יכולים להיות שונים בתכלית. לכן, חשוב מאוד לעבור על פני הסעיפים השונים של הביטוח המוצע למרות שזה יכול להיות די מעייף ואולי לפעמים לא מובן וזאת על מנת לוודא כי התנאים אשר מופיעים בחוזה הזה הם כאלה שיעמדו בדרישות שלנו בשטח לאחר שעולה הצורך להפעיל את הביטוח.

 

התקשרות עם חברות ביטוח שונות על מנת לקבל בצעת מחיר כולל הרבה יותר מן המחיר שהן מציעות אלא יש להשוות בין המחיר המוצע אל סל השירותים שכולל מחיר זה מכיוון שבמקרים לא מעטים מגלים כי המחיר הזול נובע מביטוח שבו הכיסוי הוא מועט ופחות אטרקטיבי ואם מגדילים את הסעיפים הרלבנטים אולי מגיעים למחיר דומה או אפילו גבוה יותר מביטוח דומה אצל חברת ביטוח אחרת. בשורה התחתונה, לא מתפתים למחיר נמוך ותמיד עוברים ושואלים לגבי סעיפים לא ברורים.

אודות שרון קורן