» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » קיה כרכב מנצח בישראל – הבחירה של הישראלים

קיה כרכב מנצח בישראל – הבחירה של הישראלים

רכב המיני של קיה הפך בשנים האחרונות לאחד הרכבים הפופולריים ביותר בישראל, את ההצלחה של קיה בישראל ובמדינות נוספות בעולם היא מבססת על איכות, בטיחות, נוחות, מענה לצרכים של הנהגים וגם מחירים הוגנים. על אף מספר מתחרות רציניות בתחום הרכבים של קיה שומרים על מקומם בראש טבלת המכירות. כאן תוכלו למצוא מידע על הרכב, המידע שימושי בעבור אלו המתלבטים האם לרכוש קיה.

תא הנוסעים ברכב

הכול מסכימים כי סביבת הנהג ברכב הולמת את המחיר, אין גימיקים ואבזור יוקרה אך במחיר אותו אנו משלמים לא נוכל לדרוש זאת. העיצוב הפנימי מוצלח יותר מזה שמציעות המתחרות, יש תחושה ברכבי קיה של עושר ויזואלי ושל איכות.

תא הנוסעים של הרכב מרווח ונוח, הוא מתאים לישיבה נוחה כאשר 4 אנשים נוסעים ברכב, אפשרי 4 מבוגרים. תא המטען של הרכב קטן אך לא ציפינו ליותר, יהיו רבים שיסכימו לוותר על תא מטען גדול לטובת קלות במציאת חנייה ותמרון ברחובות העיר. כרכב משפחתי הדגם פחות מתאים, אם אתם מחפשים רכב בו תוכלו לאחסן בתא המטען עגלת תינוק גדולה יהיה עליכם לחפש דגם אחר. בעבור זוג הורים עם ילד או שניים במושב האחורי הרכב מתאים.

נוחות הנהיגה והנסיעה

 

מושב נהג נוח יחד עם כיול מתלים רך יוצרים חווית נסיעה נעימה. קיה נוחה לנסיעות בתוך העיר ומחוץ לעיר, היא מתאימה גם למהירויות גבוהות אך אז יופיעו תנודות מעט מעייפות. הכול מסכימים כי זהו רכב עירוני אידאלי, לנסיעות ארוכות מחוץ לעיר הוא בסדר, הרכב אינו מתאים לנסיעות שטח. הממדים הקטנים של הרכב הופכים אותו אידאלי בעבור נסיעות עירוניות, רכב נהדר בעבור נסיעה בדרכים צפופות. קל למצוא חנייה עם רכב כה קטן וקומפקטי.