» בניה ושיפוצים » מודרני אבל מקורי

מודרני אבל מקורי

כמה פעמים כבר יצא לראות את העיצוב פנים שקיים בדירות רבות בכל רחבי הארץ, כאלה שנראה כאילו נלקחו מתוך מגזין לעיצוב פנים וגורמים לנשימה להעתק מפינו…אבל כאשר חושבים על זה לעומק, עד כמה היינו רוצים כי גם בדירה שלנו ייראה הכל כאילו לקוח מתוך מגזין? מתי מתחיל  ומסתיים בעיצוב שנראה לגמרי אישי ומקורי, ולא אחד מיני רבים שאומנם נראה יפה אבל די חוזר על עצמו?

אם גם לכם נמאס לראות שהכל בדירה מגיע בצבעים של לבן עם נגיעות של אדום או שהמגע המתכתי שמביט מכל עבר מרגיש לכם לא ממש מעניק מראה חמים ותחושה של בית כפי שאתם חווים אותה, אז המאמר הזה בדיוק עבורכם. זה הזמן לקבל עיצוב פנים שאכן עונה על כל הקריטריונים של מודרני אבל לגמרי עם אמירה אישית שתהיה מובהקת ברעיון שלה ובאחידות של הביצוע לכל אורכו ורוחבו של החלל בבית. איך עושים את זה בפועל? קוראים הלאה.

מודרני שהוא שלי

אם כל אחד מאיתנו יחשוב היטב מהו הצבע האהוב עליו או איזה אלמנט מודרני הכי מדבר אליו מכל האפשרויות שקיימות היום, וישנן הרבה מאוד מאלה, הוא ימצא כי ישנם כל מיני אלמנטים של עיצוב פנים מודרני שהוא יכול הכניס פנימה אל חלל הבית מבלי לפגום באיכות של העיצוב העכשווי אך בהחלט עם יצירה של מקום שמקנה את האווירה החמימה יותר.

בפועל אפשר לבצע זאת עם הוספה של טקסטיל בעל מראה רך ונעים(וילונות), לחבר מראה של עץ עם כל הבהיר והמבריק(שילוב של אלון גושני ברהיטים) ואפילו הוספת צבע אישי שממש אוהבים ששובר את הגבולות של הקווים הבהירים ועדיין מתחבר אל הרעיון המודרני ללא צל של ספק.

 

 

אודות שרון קורן