» בניה ושיפוצים » טרנדים של עיצוב לבתים מלאי אווירה קיצית

טרנדים של עיצוב לבתים מלאי אווירה קיצית

אתם מסתכלים על תמונות של בתים מעוצבים ואתם יודעים שגם אתם רוצים לשהות בחלל מלאה באווירה נעימה, בפרט כאשר האביב הפרחוני מביט נכל עבר והגיע הזמן לחדש את הבית אחרי תקופה ארוכה שלא טרחתם להשקיע כלל במראה שלו. לפני שאתם מחפשים אחר מעצבת פנים כדי לשנות את המראה של הבית כולו או של חדר ספציפי בו, כדאי שתעברו על הטרנדים האחרונים בתחום עיצוב הפנים, שתדעו מה אתם הכי רוצים לקבל בעיצובים שיוצעו לכם על ידה.

מדביקים את זה הלאה

אחת הדרכים שבה אוהבים רבים לבצע עיצוב פנים מבלי להשקיע זמן רב בעיצוב החלל כולו אלא רק להוסיף לו את הנגיעה המושלמת הזאת שמייצרת את האווירה הרצויה היא על ידי שימוש במדבקות. המדבקות מגיעות בשלל של גדלים ומתאימות לכל סוג של חלל החל מהמטבח ועד לחדר הילדים. היופי באלמנט עיצוב זה הוא שלא צריכים להתחייב אליו לתקופה ארוכה וניתן לשנות אותו או אפילו להסיר אותו לחלוטין במידה ומעוניינים בכך והקיר יישאר חלק ונקי לאחר מכן, ללא עבודה נדרשת נוספת. זהו טרנד בולט שלא נראה כי הוא הולך להיעלם בקרוב.

צובעים גם את הקירות

פעם היה נהוג לצבוע את כל הבית ולהשקיע במידה רבה ביצירה של פסים, שימוש בשבלונות ואפקטים שהופכים כל קיר משעמם לקיר מלא חיים. כיום אפשר להתקדם עם הצבע הנבחר לחדר גם אל עבר התקרה כדי לייצר המשכיות ומראה מושלם ואפילו כדי ליצור ניגוד בין הגוון של יתר הקירות וחיבור של גוון התקרה עם אלמנט אחר שנמצא בחלל הנתון כמו רהיט בולט שקיים באותו הגוון.

צבעים בולטים לשנה הנוכחית

 

כל מעצבת פנים מתחילה תאמר לכם כי הבית שלכם ייראה נהדר אם רק תוסיפו לו קצת מהגוונים הנהדרים של האפור ואפילו השחור שיצאו בצבעים של החברות השונות ועם שילוב נכון עם צבעי השחור באלמנטים אחרים בחדר אפשר לייצר אווירה שאין דומה והיא מלאת אווירה טרנדית של אנשים שיודעים מה הולך היום מבחינת עיצוב פנים.

אודות שרון קורן