» לימודים » קידום ותעסוקה לבוגרי תואר הנדסת מכונות

קידום ותעסוקה לבוגרי תואר הנדסת מכונות

הסיבה העיקרית בשלה אנו פונים ללימודים אקדמאים היא שאיפה להשתלב במשרות טובות עם תנאים טובים ושכר גבוה בעתיד. בכדי לעסוק במקצועות ההנדסה עלינו להציג תעודת מהנדס או לפחות תעודת בוגר תואר ראשון בתחום או לימודי הנדסאי. בתחום כמו הנדסת מכונות ישנה דרישה ברורה לבוגרי לימודים אקדמיים, הבוגרים משתלבים במהרה בתעשייה עם סיום התואר ונהנים ממשרות מעניינות ושכר הולם.

למי זה מתאים?

אם עולם הטכנולוגיה מעניין אתכם, אם חדשות ויצירתיות הם היעד שלכם בחיים, אולי אתם המפתח לפריצת הדרך הבאה בתחום הטכני. בוגרי הנדסת מכונות משתלבים במשרות שונות בתעשייה הישראלית, חלקם מועסקים בפרויקטים מעניינים כמו פיתוח רכבים חשמליים, רובוטיקה, תקשורת, הנדסת מכונות ועוד. אם אתם מוצאים את התחומים האלו מרתקים הנדסת מכונות היא מסלול הלימודים המתאים לכם ביותר.

מה כוללת תכנית הלימודים?

מסלול הלימודים מעניק לסטודנטים בסיס רחב של ידע בתחום, בסיס מתוכו יוכלו לבחור תחומי עניין ספציפיים אותם הם מפתחים במהלך הלימודים. הצוות האקדמי של הפקולטה מלווה את הסטודנטים, תומך ומעודד רעיונות ויוזמות אישיות. הנדסת מכונות היא התחום המתאים ליזמים, עם סיום לימודי תואר ראשון אפשר יהיה להמשיך בלימודי תואר שני בתחום או להשתלב בעבודות בתעשייה בישראל ובעולם.

כדאי לדעת, לימודי הנדסת מכונות דורשים 4 שנים של לימודים, ישנו מסלול לימוד קצר יותר המספק תעודת הנדסאי בלבד. ישנם מקרים בהם בוגרי מסלול הנדסאי יוכלו להשלים את הדרוש לקבלת תואר ראשון בהנדסת מכונות. המפתח להשתלבות מקצועית בתחום והכניסה אל המשרות המבוקשות בתחום דורשים תואר ראשון.  

עבודה למהנדס

 

ברוב המקרים יוכלו מהנדסים למצוא בקלות עבודה בתחום, הם משתלבים בתפקידי מפתח, מתקדמים ונהנים מסביבת עבודה מתגמלת ומעניינת. מהנדסים מצליחים להפוך את התחביב למקצוע.