» משפחה » הורות » בוחרים קייטנות לקיץ

בוחרים קייטנות לקיץ

אנחנו מתקדמים בצורה די מהירה אל עבר חודשי הקיץ בהם כל ילדי הגנים ובתי הספר יצאו אל חופשת הקיץ שהיא נמשכת חודשיים תמימים במהלכם ההורים מחפשים אחר פתרונות שיספקו את המסגרת הנעימה לילדים שלא יכולים להישאר לבדם בבית כאשר ההורים יוצאים אל עבר מקום העבודה שלהם.

אחד הפתרונות הכי פופולאריים הוא הרשמה אל קייטנות שמספקות את ההשגחה של מבוגרים ואת הסביבה מלאת הפעילויות שילדים מאוד אוהבים, אולם איך יודעים בין כל הקייטנות שנפתחות לקראת חופשת הקיץ איזו תספק את המסגרת הנכונה לילד שלנו? להלן כמה דרכים לברור קייטנה מבין שלל של קייטנות בכל רחבי הארץ.

איך בוחרים קייטנה לקיץ

מחיר – מחירי הקייטנות עבור ילדים מאוד משתנים כאשר ישנן קייטנות שנמשכות 20 יום וכאלה שנמשכות אף פחות מכך למשך מספר שעות שונה. כל הורה צריך לבדוק עד מתי הוא צריך שהקייטנה תהיה פעילה מבינת תאריכים ושעות פעילות כדי להיערך לתשלום, ומצד שני לחפש אחרי הקייטנה שתספק את מלוא התועלות במינימום של מחיר.

מיקום – לנוחיות של ההורים שעדיין צריכים להגיע אל מקום העבודה מידי יום במהלך חופשת הקיץ, כדאי למצוא קייטנה אשר המיקום שלה נמצא בסביבה של מקום העבודה או בדרך אליו. כל מיקום אחר שאינו נמצא ברדיוס זה יכול רק לסבך את העניינים וליצור איחורים מיותרים אל מקום העבודה או לאיסוף של הילד בתום כל יום.

 

עניין – לכל ילד ישנם תחומי עניין שונים ולכן חשוב לבחור בקייטנה אשר מספקת את הפעילויות שיוצרות את שיתוף הפעולה של הילד ואת הגירוי המתאים למשך של תקופה לא מבוטלת שעבורה משלמים סכום ניכר של כסף.

אודות שרון קורן