» תיירות » טיול משפחתי » אטרקציות למשפחות בצפון ליום העצמאות

אטרקציות למשפחות בצפון ליום העצמאות

יום העצמאות הוא הזמן הנכון ביותר לצאת לטיולים בארץ ישראל היפה, ידעתם כי בדיוק העצמאות תוכלו ליהנות מכניסה חינם אל מוזיאונים רבים ואתרי מורשת? כאן תוכלו למצוא רשימת אטרקציות למשפחות בצפון עם דגש על פעילויות ואטרקציות מומלצות ליום העצמאות. סביב המושבים ואתרי הטיולים תוכלו למצוא מבחר גדול של מסעדות ובתי קפה המתאימים גם לילדים. מזג האוויר הצפוי בצפון לקראת יום העצמאות מתאים לטיולים, זה הזמן להכניס את הכובע לתרמיל, לנעול את נעלי הליכה ולקום להתהלך בארץ.

אטרקציות למשפחות בצפון אפשר למצוא באתרי טבעי, מוזיאונים, פארקים, פינות חי, מרכזי קניות, חופי ים, סדנאות ועוד. הצפון מציע מגוון עצות של פעילויות, כאן יוכל כל אחד למצוא לעצמו פעילויות שהוא אוהב. יש פעילויות מתאימות לילדים בכל גיל.

רשימת אטרקציות למשפחות בצפון

א.      פארק הדיג בכפר יוקנעם לחובבי דייג ולמתחילים.

ב.      מוזיאונים בגן התעשייה בתל חי ובגן התעשייה תפן מציעים כניסה חינם ביום העצמאות.

ג.       אירועי יום העצמאות בפארק דרך העץ במושב שדמות דבורה. ובפארק באלגן בקיבוץ יגור.  

ד.      כניסה חינם אל המדעטק בחיפה ביום חמישי (יום העצמאות 2016).

ה.      אירועי יום העצמאות בפארק גן גורו בניר דוד ובפארק המעיינות הסמוך, מומלץ עם ילדים, המקום מקסים והילדים מאוד נהנים.

ו.        סיורים חינם במוזיאון בית השומר בכפר גלעדי.

כאשר בוחרים אטרקציות למשפחות בצפון כדאי לנצל את ההזדמנות ללמד את הילדים מעט על מורשת ישראל והארץ. נצלו את יום העצמאות בכד לבקר עמם במוזיאונים, המדריכים מציגים את הסיפורים בצורה מרתקת, תופתעו לגלות כי הילדים שלכם מגלים עניין בסיפורי המורשת והגבורה.

 

חובבי ים יוכלו לבקר בתצוגת חיל הים בנמל חיפה במהלך יום העצמאות, האירוע מציג את כלי השייט של החיל יחד עם מכשור חוף ושאר כלים מיוחדים.