» בניה ושיפוצים » מעצבים חדרי ארונות יוקרתיים

מעצבים חדרי ארונות יוקרתיים

אולי פעם זה היה נשמע אבסורד שלבגדים יהיה חדר משל עצמם, כאשר כמה אחים היו מצטופפים יחדיו באותו החדר ורק לעשירי המדינה היה את השטח הרחב של הבית שמאפשר חדר לכל ילד יחד עם חדר ארונות רחב שהיה מיועד לרוב עבור הגבירה של הבית, כדי שזו תוכל לאחסן את כל הרכוש הרב שהספיקה לצבור במהלך השנים עם עיצוב שלא מותיר כל מקום לספק לגבי הרמה הכלכלית אליה היא ובני ביתה משתייכים.

עברו להם השנים ביעף וכיום כמעט בכל דירה ניתן למצוא חדר ארונות עבור האחסון של הבגדים, הנעלים ושאר ירקות, אבל עם הבדל תהומי לגבי מה שעשירי המדינה יכולים להרשות לעצמם מבחינת הפרטים של החדר והגודל שלו גם יחד. איך עדיין אפשר להרגיש כאילו אנו נמנים על אותו עשירון עליון מבלי להגדיל את חדר הארונות לחדר שלם שפשוט אין לנו כרגע אפשרות לספק? פועלים לפי הכללים הבאים.

מתכננים חדרי ארונות יוקרתיים

פחות זה יותר – על מנת שכל חדר ארונות ירגיש הרבה יותר גדול ממה שהוא באמת בוחרים בעיצוב שאינו מעמיס פרטים בחדר, בוררים את הפריטים לכדי כמות הגיונית שמתאימה אל החלל ועובדים עם קווים נקיים ככל האפשר שמסתירים את הבלאגן ונותנים מראה מסודר של בגדים מקופלים למשעי, תלויים בצורה יפה ועם נגישות נוחה.

עובדים עם חומרים איכותיים – רק חומרים איכותיים יקרינו את המראה היוקרתי שעליו אנו מתכננים. מה זה אומר בפועל? לרכוש פרזול איכותי, עץ איכותי ושכל אלה יבוצעו על ידי תכנון קפדני ונכון שידגיש את העיצוב היוקרתי.

 

בוחרים בעיצוב יוקרתי – כאשר עוברים על פני עיצובים שונים של חדרי ארונות רואים בצורה ברורה מה נראה זול ופשוט ומה נראה יוקרתי. זה לא אומר כי עכשיו צריכים להשקיע הון תועפות אלא שהבחירה תהיה במה שנראה יוקרתי ושם את הדגש על עיצוב מעין זה.

אודות שרון קורן