» עסקים » מיתוג עסקי » חברת מיתוג מסבירה על פעילות עסקית במהלך החג

חברת מיתוג מסבירה על פעילות עסקית במהלך החג

בעלי העסקים בישראל מתמודדים לפחות פעמיים בכל שנה עם חגים מרכזיים בהם נהוג לחלק מתנות חג לאורחים, לשלוח ברכות לספקים ולקוחות ולצרף שי לחג. את הפעילות העסקית במהלך החגים כדאי לתכנן מראש עם חברת מיתוג בהתאם לתדמית העסקית אליה אתם חותרים, חשוב לדעת כי המתנות לעובדים, השי לחג לספקים וגם ניסוח הברכות מהווים כולם חלק בלתי נפרד מהתדמית העסקית שלכם.

שליחת ברכות חג שמח ללקוחות

חברת מיתוג מקצועית תסייע לכם לקבל החלטות נכונות, יחד נחליט מה תהיה תפוצת הברכות, האם לבחור ברכה כללית או ברכה אישית לכל לקוח, מתי לשלוח את הברכה, איך לעצב את ברכות החג ועוד. עם חברת מיתוג לצדכם תצליחו לקבל את ההחלטות הנכונות ולנצל פעולה כה פשוטה ושגרתית כמו שליחת ברכות לחג למטרת מיתוג עסקי ופיתוח תדמיתי.

מתנות חג לעובדים ולספקים

אנו רוכשים בכל חג מרכזי מתנות לעובדים, לספקים וללקוחות המרכזיים, רכישת המתנות מלווה בלבטים, אין זה פשוט להחליט מהו הסכום הראוי להשקעה ברכישת המתנות לחג, למי לחלק מתנות ולמי לא, מתי לחלק את המתנות, האם לאפשר בחירה בין כמה סוגי מתנות חג ועוד. עם חברת מיתוג לצדכם החג הבא יהיה הרבה יותר שמח וגם חסכוני, אנו נסביר לכם איך למתג את העסק נכון ללא הוצאות כספיות גבוהות.

פעילות אונליין במהלך החג

 

היום בעידן המודרני חלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית מתקיים אונליין ברשת אינטרנט, גם לכם כבעלי עסק יש בוודאי אתר, בלוגים מקצועיים וכמה פרופילים ברשתות החברתיות. ניהול מקצועי של הפעילות עם חברת מיתוג הוא הדרך הנכונה לקצור את הפירות ולמקסם את הרווחים האפשריים. צוות מקצועי ינהל בעבורכם את התקשורת עם הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים תוך שימוש נכון בכל המדיות הקיימות.