» משפחה » יוצאים לטיול בצפון

יוצאים לטיול בצפון

כמה פעמים הבטתם החוצה מן החלון של הבית וגיליתם כי ישנם לא מעט אנשים שנמצאים בפארק עם הילדים או כאלה שהולכים איתם לאיזו שהיא הופעה המתאימה לגיל שלהם וכולם עסוקים בניצול השעות הבודדות שלפני החשיכה על מנת לטייל ולעשות משהו יוצא דופן מלבד אותה השגרה היומיומית שחוזרת על עצמה שוב ושוב? כמה פעמים הבטחתם לעצמכם שחסל סדר עבודה והביתה במשך שבוע שלם והגיע הזמן לצאת אל עבר פעילויות בצפון שקראתם עליהן רק דברים טובים והבטחתם גם לילדים כי בשבוע הבא תלכו יחדיו לשם? אז עכשיו הגיע הזמן ואין זמן יותר טוב מהזמן הנוכחי להגשים כל מה שרוצים לעצמכם ולא רק עבור הילדים מפני שכל אחד זקוק לקצת זמן של איכות עם המשפחה רגע לפני שהם כבר גדולים מידי עבור כל אלה.

מה עושים בטיול משפחתי בצפון

 

אולי אתם שואלים את עצמכם בשורה התחתונה מה באמת אפשר לעשות באזור הצפון שיגרום למשפחה שלכם אושר? אז זה מתחיל מן הרגע שבו אתם מזמינים מקום שבו אפשר ללון ולאחר מכן אתם נכנסים אל הרכב ומכוונים את ווייז אל עבר המקום שבו אתם רוצים לחגוג את הנופש המשפחתי הקטן שלכם. זה לא צריך להיות כמה ימים של חופש, בהחלט אפשר להסתפק אפילו ביומיים של סופשבוע במקום אחר מלבד הבית והרבה פעילויות הצפון שהכי כיף לעשות ביחד.

מה אתם יכולים לעשות בצפון? זה מאוד תלוי באזור בו אתם בוחרים, אבל בצורה כללית יש לא מעט מקומות באזורים השונים שמציעים רכיבה על סוסים שזו חוויה שאתם חייבים לעצמכם כמו גם לילדים, מלבד זאת ישנו טיול בג'יפים שמלהיב מאוד את הילדים ולא רק את ההורים שמתמלאים באדרנלין במהירות אחרי ימים של שישבה במשרד ממוזג.

אודות שרון קורן