» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » לימוזינה לאיסוף אורחים משדה התעופה

לימוזינה לאיסוף אורחים משדה התעופה

ממתינים לאורחים נכבדים בחו"ל? כדאי לכם לדעת שהם מצפים לסטנדרטים מסוימים של שירות באיסוף משדה התעופה. מלון הולם כבר בטח שכרתם בעבורם וכעת נשאר לכם רק להזמין לימוזינה לטובת האיסוף משדה התעופה. ההמלצה שלנו היא איסוף משדה התעופה עם לימוזינה גדולה ונוחה, תא מטען גדול למזוודות, שירותי אישי של נהג פרטי וליווי של הנהג הפרטי עד לעמדת הקבלה במלון.

יש לכם הזדמנות להעניק לאורחים שלכם את השירות הטוב ביותר מבלי לצאת מהמשרד. צוותי השירות שלנו יחד עם רכבי לימוזינה יוקרתיים ישאירו רושם ראשוני חיובי על האורחים המכובדים שלכם. אנו מציעים איסוף משדה התעופה ברכבי יוקרה לאנשי עסקים, משקיעים, ידוענים, דיפלומטיים, בני משפחה חשובים ועוד.

מתי כדאי להזמין לימוזינה?

הזמנה מוקדמת ככל האפשר היא הנכונה ביותר בעבורכם ובעבורנו, ככל שתקדימו לבצע את ההזמנה כך תוכלו לבקש מראש חטיפים או שתייה מסוג מסוים למיני בר, תוספות בתוך הלימוזינה, מוזיקה ועוד. במידת הצורך, יש לנו אפשרות לקבל גם הזמנות ברגע האחרון אך אנו מעדיפים תמיד לקבל הזמנות מראש, עם הזמנות מראש יש לנו הזדמנות להיערך טוב יותר ולהעניק לאורחים שלכם שירות טוב יותר.

איך מתבצע האיסוף בשדה התעופה?

נהג פרטי יגיע לשדה התעופה במועד המתאים לאיסוף על פי לוח נחיתת הטיסות, הוא יגיע אל המקום בשעת הנחיתה יחד עם שלט הנושא את שמו של האורח, כך יוכל האורח לזהות במהרה את הנהג הממתין לו. עם המפגש בין השניים יסייע הנהג הפרטי לאורח בנשיאת המטען ויוביל אותו אל לימוזינה מפוארת ונוחה שממתינה בחנייה.  

ליווי אישי אל המלון

 

אחד היתרונות של לימוזינה עם נהג פרטי הוא האפשרות לליווי אישי של האורח עד לעמדת הקבלה של המלון. הנהג ילווה את האורח בכדי לוודא שהוא מקבל שירות הולם מצוות המלון.