» בניה ושיפוצים » כמה טיפ נותנים לחברת הובלות דירות

כמה טיפ נותנים לחברת הובלות דירות

נהוג לתת טיפ לנותני השירות לאחר שקיבלנו שירות טוב, במקצוע כמו הובלות טיפ הוא דבר מתבקש. במקרים רבים הצוות מראש מחשב את המחיר תוך ציפייה לקבל תשלום נוסף באמצעות הטיפ. רבים מתלבטים בשאלה כמה טיפ לתת לחברת הובלות דירות ומתי כדאי לתת את הטיפ? תמורת העבודה הקשה של המובילים אכן מצפים מכם לתת טיפ, אך מהו הסכום המתאים? כאן תוכלו למצוא תשובות לכל השאלות האלו.

את הטיפ לחברת ההובלות נהוג לתת לפי מספר האנשים המשתתפים בעבודה, ההמלצה שלנו היא צוות מצומצם שיבצע עבודה טובה במהירות ויעילות. עם צוות מצומצם תצליחו לחסוך בעלויות הטיפים וגם להימנע מבלגן רב. צוות מצומצם יצטרך לעבוד קשה יותר, ראוי יהיה לתגמל אותם בטיפ הוגן.

טיפ לחברת הובלות דירות על פי תנאי השטח

אתם מכירים בעצמכם את האזור ויכולים לשער עד כמה העבודה מורכבת. אם מדובר בעבודת הובלות בבניין עם מעלית רחבה וגישה נוחה אל החנייה הצוות לא יעבוד מאוד קשה, אך אם מדובר בדירה בקומה השלישית בבניין ללא מעלית עם גישה בעייתית אל החנייה צפויה לחברת ההובלות עבודה קשה יותר.

כל חברת הובלות דירות תבקש לדעת מראש פרטים כמו קומה, נוחות הגישה, מעלית, חדר מדרגות צר או רחב ועוד, בהתאם לפרטים האלו הם קובעים את המחיר. אם הצוות צפה עבודה פשוטה ורק כאשר הם מגיעים למקום מתגלים קשיים, זה הזמן לתגמל את הצוות עם טיפ ראוי ולתמרץ אותם לעבוד מהר וטוב יותר.

כמה נהוג לתת טיפ למוביל?

 

יש הטוענים כי הנורמה היא 50 ₪ לפחות לכל עובד בצוות של יותר מ-3 איש, אם מדובר בצוות קטן יותר תוכלו לתת כ-75 שקלים לכל עובד. אם אתם מרוצים מהעבודה ומעוניינים לתגמל את המובילים ישנם מקרים בהם נותנים גם 100 ₪ טיפ לכל עובד או 150 ₪.