» בריאות » יתרונות של הפלה פרטית

יתרונות של הפלה פרטית

אם הגעת לכאן את כנראה מתלבטת בין הפלה פרטית לבין הפלה בבית חולים ציבורי. ראשית, חשוב להבהיר כי ברוב המקרים גם בעבור הפלה בבית חולים ציבורי יהיה עלייך לשלם, לכן, ההמלצה שלנו היא הפלה פרטית המאפשרת לך לקבל טיפול רפואי טוב יותר ויחס אישי. הפלה היא הליך מורכב מבחינה נפשית וגופנית, אין זה משנה האם את מבצעת הפלה תרופתית או גרידה, בקליניקה פרטית את בוחרת את הרופא המטפל, הרפואה הפרטית מעניקה לך את האפשרות לבחור את הטוב ביותר.

איפה אפשר לעשות הפלות בישראל?

תחילה נציין כי כל הפלה מחייבת את האישה בקבלת אישור מטעם הוועדה להפסקת הריון. לאחר קבלת האישור אפשר יהיה לבצע את ההליך בבית חולים פרטי או בבית חולים ציבורי. הפלה פרטית מאפשרת לאישה לבחור את הרופא שיבצע את ההליך, הפלה בבית חולים ציבורי אינה מאפשרת בחירה של הרופא המטפל.

הרפואה הפרטית מעניקה למטופלים יחס אישי ושירות טוב יותר בהשוואה לבתי החולים הממשלתיים העמוסים. בהליך רגיש ומורכב כמו הפלה האישה זקוקה ליחס אישי ותמיכה, הפלה פרטית תהיה הבחירה הנכונה.

מהן היתרונות של הפלה פרטית?

לאורך כל הדרך, מטופלות בקליניקות פרטיות ובתי חולים פרטיים מקבלות ליווי אישי של הצוות במקום. המטופלת תזכה ליחס אישי, מענה לכל שאלה ואפשרות לבחור בעצמה את הרופא המטפל ואת התאריך בו תתבצע ההפלה. אם בחרת בית חולים ציבורי לא תוכלי לבחור את הרופא או לקבוע את מועד ביצוע ההפלה בעצמך.

 

היתרון היחיד של הפלה בבית חולים ציבורי על פני הפלה פרטית הוא המחיר, גם הפלה בתשלום בבית חולים ציבורי תהיה לרוב זולה יותר בהשוואה להפלה פרטית. שימי לב, אם יש לך פוליסת ביטוח רפואי פרטי או ביטוח משלים דרך קופת חולים ייתכן כי את זכאית להנחות בביצוע הפלה פרטת וקבלת טיפול במסגרת רפואה פרטית.