» מוטוריקה וכלי רכב » כלי רכב כללי » איך לקנות רכב בזול

איך לקנות רכב בזול

קניית רכב אינה בהכרח הוצאה כספית גבוהה ובלתי אפשרי, עם מבצעי רכב ובעזרת הטיפים הבאים תצליחו לרכוש רכב וגם לממן בהמשך את הרכב ואת הטיפולים בו.

השלב הראשון – קונים רכב טוב בזול

כמעט בכל רגע נתון אפשר יהיה למצוא מבצעי רכב, צריך רק לדעת היכן למקד את החיפושים ולא לוותר. מבצעי רכב יוכלו לחסוך לכם סכומים משמעותיים, אל תמהרו לסגור עסקה מבלי לבחון כמה הצעות מחיר ולחפש אחר מבצעי רכב אטרקטיביים.

רכב ידני הוא רכב זול יותר

רכבים ידניים יהיה פחות נוחים בעמידה בפקקים אך הם הרבה יותר זולים, לעתים הפערים בין הדגמים באים לידי ביטוי בעשרות אלפי שקלים. אם יש לכם את היכולת לנהוג ברכב ידני כדאי לחפש מבצעי רכב על רכבים ידניים, המחירים הזולים יפתיעו אתכם. כדאי לדעת, רכבים ידניים צורכים פחות דלק וזולים יותר לתיקון.

רכב קטן = רכב חסכוני

רכבי 4X4 גדולים ומרשימים הם חוויה בפני עצמם, אך הוא גם זוללים הרבה דלק, דורשים ביטוח יקר מאוד ויקרים להפליא לתחזוקה ותיקון. אם אתם מעוניינים לחסוך כסף זה הזמן לבחור רכב שמתאים לצרכים שלכם, רכב קטן צורך פחות דלק, זול יותר לבטח וזול יותר לתקן.

טיפולים לרכב מבצעים בזמן

 

איש אינו נהנה לבקר במוסך, במיוחד לא כאשר כל ביקור במוסך כרוך בתשלומים גבוהים. אך בכל זאת כדאי להקפיד על טיפולי תחזוקה לרכב, כך תוכלו דווקא לצמצם בהוצאות ולטפל בתקלות בראשיתן. עליכם להקפיד להחליף את הצמיגים ברכב אחת ל-3 שנים (על פי הבלאי), ההמלצה שלנו היא צמיגים איכותיים ממותג ידוע. ידעתם כי צמיגים תקינים מסייעים בחיסכון בדלק? מצבר ברכב עליכם להחליף אחת לשנתיים, כדאי לעקוב אחר המועד בו המצבר הוחלף לאחרונה ולהתכונן להוצאה הכספית לאחר שנתיים.