» עסקים » ניהול ידע » מחשוב ענן לעסקים

מחשוב ענן לעסקים

כל אדם שיש לו עסק שבו קיים חדר שרתים מבין את כמות העבודה שחדר זה מספק עבור צוות שלם, ועם הכניסה של שרתים וירטואליים על גבי ענן של ספקים גדולים האפשרות להוציא את השרתים פיזית מן העסק ולקזז בהוצאות כבדות קוסמת עוד ועוד אצל בעלי עסקים מעין אלה. כיום זה מסתמן בצורה די ברורה שהשימוש בשרתים ותשתית הוא כבר לא עדכני, והמעבר אל שרתי ענן וירטואליים כמו Azure של מיקרוסופט הם לגמרי הדבר הבא שכבר החל לכבוש חלקים רבים של עסקים גדולים וקטנים בכל רחבי העולם.

ענן שאפשר לסמוך עליו

מה כבר כל בית עסק מחפש לעצמו בעולם הווירטואלי בו רבים מהם מתקיימים? את האפשרות להעביר את חוות השרתים אל ספק שיכול להעניק את התשתית הנכונה שתהיה יעילה בכל אמת מידה ותספק את האפשרות לעבוד בסביבת עבודה מפותחת וחכמה. הענן של מיקרוסופט מספק בדיוק את זה עם Azure.

Azure של מיקרוסופט מאפשר יתרונות שפשוט מעניקים לכל בית עסק הרבה הרבה יותר:

מתחילים באופן מיידי – כאשר עוברים לעבוד עם הענן של מיקרוסופט לא צריכים להתעכב על התאמות אל חומרה חדשה, Azure מאפשרת לכל בית עסק להמשיך ולעבוד בצורה חלקה עם סביבת העבודה המוכרת והחומרה הנתונה כאשר העבודה היא ברמת קוד פתוח שמספק עבודה חלקה עם תמיכה מלאה בסביבות העבודה המוכרות והפופולאריות.

שרתים ללא הגבלה – מכיוון שהכל עבור בית העסק הוא וירטואלי, ניתן לרכוש שטח אחסון הוא למעשה ללא הגבלה כלל כאשר המשאבים מותאמים אל הצרכים של העסק שמשלם רק על מה שהוא צורך בפועל. מרכזי הנתונים של Azure נמצאים בצורה מפוזרת בכל העולם כולו ובכך מעניקים את השירות ברמה הגבוה עם ביצועים שיעשו ללקוחות רק טוב.

אודות שרון קורן