» משפחה » אירועים משפחתיים » כוכבים לערב אחד

כוכבים לערב אחד

יש כמה אירועים בחיים של כל יהודי שמסמנים לו את הדרך בה הוא צועד. הראשון הוא ברית המילה שנערך שמונה ימים לאחר לידת התינוק כאשר זבד הבת נערך בהתאם לצרכים של ההורים, טקס בר המצווה שכולל את העלייה לתורה כאשר בת המצווה הינה טקס יותר רפורמי-חילוני ולבסוף גולת הכותרת שהיא החתונה עם ערב חופה וקידושין שאותם מקווים שלא לסיים במדרגות הרבנות עבור גירושין. כל אחד מאלה הוא טקס חשוב ואת כולם דואגים לצלם על מנת שתישאר מזכרת מיום מיוחד במינו.

אחת הדרכים לתיעוד של כל אחד מאירועים אלה היא על ידי יצירה של קליפ מצולם שבו ערוכות תמונות ספציפיות שנבחרו בקפידה יחד עם קטעי וידאו שעורכים במיוחד עבור האירוע. יצירה של קליפים הינה תוספת נהדרת עבור כל סוג של אירוע אבל היא פופולרית ביותר באירועים של בר מצווה כאשר קליפים לבר מצווה מאפשרים לחתן בר המצווה להיות כוכב לערב אחד יחיד ומיוחד.

מה רצוי לכלול בקליפ שמיועד לאירוע בר מצווה

לא הרבה הורים מבינים בכל הנושא של קליפים אשר מיועדים עבור בר המצווה של הילד, אבל ברגע בו בוחרים בחברה שמנוסה בהפקה של קליפים לבר מצווה ויש לה את כל היצירתיות והציוד המתקדם לשם יצירה של קליפ איכותי התוצאות מדברות בעד עצמן וניתן לבחור מבין שלל של דוגמאות קיימות כדי להבין בצורה טובה יותר מה רוצים להכין עבור האירוע של חתן בר המצווה היקר.

לכל נער יש את הרצונות האישיים שלו ולכן חשוב להביא אותו אל הפגישה הראשונית על מנת לתכנן יחדיו איך מעוניינים שייערך הקליפ עבור האירוע שלו והאם הוא היה רוצה לשלב את בני המשפחה או החברים בקטע מצולם בסגנון שמעניין אותו. יש כאלה שמעדיפים שלא לכלול תמונות מן הילדות ולאחרים זה ממש לא מהווה בעיה, העיקר שהתוצאה הסופית תהיה לשביעות רצונו מפני שאחרי הכל זה האירוע ששם אותו במרכז העניינים.

אודות שרון קורן