» אינטרנט » למה אני אוהבת את office365

למה אני אוהבת את office365

אני מבקשת להמליץ לכם על  office365 לשימושים במשרד ולשימושים פרטיים, נצלו את ההזדמנות להתחיל להשתמש במחשוב ענן עם ממשק של אחת החברות המובילות בתחום. מחשוב ענן הוא המילה האחרונה בתחום, בעלי עסקים רבים כבר נהנים מיתרונות של מחשוב ענן, אם אתם עדיין לא משתמשים במחשוב ענן זה הזמן להתחיל.

office365 הוא שירות מחשוב ענן של חברת מייקרוסופט, החבילה מספקת כלים שימושיים לעסקים קטנים וגם לעסקים בינוניים או גדולים. עם office365 תהיה לכם גישה למסמכים, יומנים ואנשי קשר מכל מקום, תהיה לכם אפשרות להתחבר למערכת המחשוב של המשרד מכל מקום בו יש חיבור אינטרנט מהיר.

החבילה כוללת את כל התוכנות הפופולריות והמוכרות של אופיס, אם אתם כבר עובדים עם אופיס במשרד המעבר יהיה פשוט מאוד בעבורכם. עם office365 תוכלו אתם ליהנות מכל היתרונות של שירותי ענן יחד עם תוכנות האופיס המוכרות והאהובות.

הסתגלות מהירה של העובדים

העובדים שלי בחלקם אינם כה מוכשרים בעבודה עם מחשב, קשה להם להתחיל עבודה עם תוכנות מחשב חדשות. לכן חששתי מעט מפני מעבר לשירותי ענן או כל שינוי אחר במחשוב המשרדי. עם office365 אין לי כל סיבה לחשוש, העובדים מצליחים בקלות להתמודד עם סביבת העבודה החדשה ישנה, לאט הם מגלים את הפונקציות החדשות ומשפרים את היכולות שלהם.

עבודה מהבית עם office365

גישה מכל מקום לקבצים ולתיבות הדואר של המשרד מאפשרת לעובדים לעבוד מכל מקום. מדובר ביתרון משמעותי בעבור הורים, יום מחלה של הילד בו עליהם להישאר בבית הופך ליום של עבודה מהבית. גם אני כמנהלת מצליחה לעקוב אחר המתרחש במשרד טוב יותר, יש לי אפשרות לעקוב אחר תיבות דואר אלקטרוניות ושאר קבצים מבלי להיות נוכחת במשרד.