» משפחה » אירועים משפחתיים » גדול או קטן

גדול או קטן

כאשר מתעתדים לערוך אירוע ומתחילים לחשב את המספרים עבור העלויות שכלולות ברוב האירועים העיקריים כגון קייטרינג, השכרת אולם לאירועים פרטיים, תקליטן ועיצוב מתחילים להבין לאט מהו סדר הגודל של המחיר שהולכים לשלם ברגע שמדובר באירוע רב משתתפים. באופן טבעי ככל שמדובר באירוע רב משתתפים שעבורו נזדקק להרבה יותר מנות, יותר עיצוב ויותר מקום המחיר גם יעלה הרבה הרבה יותר, לכן יש לא מעט מארגני אירועים אשר לוקחים בחשבון כי גודל האירוע משפיע על גדול ההוצאות ומנסים לחסוך עד כמה שניתן על ידי קיצוץ רשימת האורחים רק לאלה שחשוב כי יגיעו לאירוע.

אירוע קטן זו חגיגה גדולה

זה לא ברור אם מדובר במשפחות שהגודל שלהן הולך ומצטמצם לעומת מספר רחב של דודים ודודות שהיה גבוה בכל משפחה או בהעדפה אמיתית של האנשים אשר עורכים את האירועים שלהם, אבל כיום יותר אנשים מחפשים אחר אולם לאירועים פרטיים שאינו עולה על 200 איש ועדיין מרגיש מרווח ונעים לשוטט בו במהלך האירוע.

בחירה של אולם לאירועים פרטיים קטנים מאפשר לחגוג את האירוע מבלי להתפשר על שום אלמנט ולייצר את האווירה הנדרשת כאשר מדובר במשפחה קטנה שאינה מתפרשת לכמה מאות של אורחים, מלבד זאת מי בדיוק החליט כי חגיגה אמיתית מצריכה כמות גדולה של מוזמנים? לפעמים אפשר ללכת לאיבוד בין המוני אורחים ולא להבין בכלל מי הגיע אל האירוע מרוב שמחייכים לכל עבר…

זה שמספר האורחים הוא קטן מן הממוצע רק אומר כי יהיה ניתן להשקיע הרבה אהבה ביצירה של אירוע אישי אשר נוגע בכל אורח ולא מפספס שום דוד או חבר שבא לחגוג איתנו בשמחה רבה, לבנות תפריט הכי מותאם שניתן מכיוון שהסועדים הינם מועטים והשקעה בעיצוב מקורי שיגרום לכל אורח להרגיש הכי נעים שאפשר לכמה שעות של הנאה וחגיגה.

אודות שרון קורן