» לימודים » לימודי תעודה » איך להוציא רישיון סקיפר להשטת יאכטות

איך להוציא רישיון סקיפר להשטת יאכטות

מה ארצה להיות כשאהיה גדול? ובכן, אני חולם להיות משיט יאכטות, סקיפר מקצועי עם יומן מלא בהפלגות. בוקר אחד אתעורר מול חופי קפריסין ובבוקר הבא כבר בדרך לחופי יוון העתיקה. הצעד הראשון להגשמת החלום שלי הוא קורס סקיפרים מקצועי, כצעיר אשר מעוניין לעסוק בתחום בצורה מקצועית במשך תקופה ארוכה עליי להתעקש לקבל את ההכשרה הטובה ביותר, עליי לבחור קורס בו אוכל להכיר היטב את כל המושגים התיאורטיים וגם לתרגל שייט ודרכי פעולה בזמן אמת בים.

מה מעניק לי רישיון סקיפר?

בוגר קורס סקיפר אשר עומד במבחנים בהצלחה יוכל לקבל רישיון להשיט כלי שייט עד לגודל של 24 מטרים. הרישיון מאפשר שייט בכל מדינה בעולם. נדגיש כי קורס סקיפר משמש הכנה למבחן, בכדי לקבל את הרישיון עליכם לעמוד במבחן תיאורטי ומבחן מעשי בו תתבקשו להציג יידע בימאות, ניווט, מכונאות ותפעול היאכטה בים ובחוף.

מה לומדים בקורס?

בוגרי קורס סקיפר מסיימים את מסלול הלימודים כאשר הם שולטים היטב בחומר, הם מכירים היטב את מכונאות יאכטה, את רזי הימאות, את טכניקות הניווט החופי וניווט המכשירים. כמו כן, כולל הקורס יידע תיאורטי שימושי הכולל מושגי יסוד ועוד הרבה יותר.

איפה כדאי לעשות קורס סקיפר?

המפתח לקבלת רישיון סקיפר במהרה תוך קבלת ההכשרה המקצועית הטובה ביותר הוא קורס סקיפר בבית ספר בעל מוניטין, קורס המועבר על ידי מדריכים מיומנים ומסורים. היכולות שלכם להתמודד בעתיד עם מצבים לא צפויים במהלך ההפלגה מושפעת מהקורס, ההשקעה שלכם היום בקבלת ההכשרה המקצועית הטובה ביותר תניב פירות.

בחירה נכונה של קורס סקיפרים תהיה בית ספר עם צוות מדריכים מנוסים באמצעותם תצליחו לרכוש ניסיון וביטחון בהשטת יאכטות. בית ספר עם שיטות לימוד מודרניות המשלבות גם תוכן תיאורטי, גם תרגול מעשי, גם סימולציות על מחשב וגם יחס אישי לכל משתתף.