» משפחה » תמונה משפחתית לפורים

תמונה משפחתית לפורים

חג החנוכה הסתיים לו במפץ שלם של סופגניות וקילוגרמים נוספים שהתווספו לגוף של כולנו, וכעת חג הפורים הולך ומתקרב אלינו בצעדי ענק. כדאי כי השנה לא תשכחו את ההבטחה שהבטחתם לעצמכם והפעם כן תבצעו צילום משפחה מקצועי על ידי צלם מיומן שיתעד את ההשקעה שלכם בתחפושות של הילדים ואת הרגע הזה שבו הם ילדים בתחפושת. אין כמו תמונה של ילדים בתחפושת, במיוחד שאלה הם הילדים שלכם.

מה קרה שנה שעברה

זוכרים מה קרה בשנה שעברה בחג פורים? טרחתם רבות למציאה של תחפושת יפה שאינה עולה מאות שקלים ונראית מקורית לגמרי עבור הפעוט ועבור הילדה שלכם, איפרתם אותם בהתאם ומרוב חיפזון, גשם זלעפות ואיחור לעבודה לא הספקת לצלם אפילו תמונה נורמלית אחת שלהם בתחפושת. אולי של כל אחד בנפרד וגם אז התאורה לא הייתה משהו שעזר לייצר תמונה איכותית. הניסיון להלביש אותם בשנית בתחפושת רק עייף אתכם עוד יותר והחלטתם כי בשנה הבאה תבצעו צילום משפחה אצל צלם שכבר יסייע בכל העניין של תמונה איכותית. אז עכשיו מתקרב הרגע וכדאי כי תתקשרו לצלם על מנת לדעת איך, כמה ולמה ותתאימו את ההלבשה והתחפושות לזמן הצילום המיועד מבלי להילחץ כי גם הפעם לא תישאר תמונה למזכרת.

איך בוחרים צלם

זה לא ממש בעייתי מפני שיש לא מעט צלמים מוכשרים שיוכלו לצלם את התמונות שאתם כה רוצים להציב על המזנון ולהפיץ ברשתות החברתיות בגאווה רבה. שאלו אימהות שראיתם תמונות משפחתיות שהן פרסמו וכמובן שהן נעשו בצורה מקצועית אחרת איך הן תיראנה כל כך טוב…לאחר מכן התקשרו אל כמה צלמים כאלה ושאלו כמה עולה צילום משפחה לפורים. צעד קטן לאמא ותמונות רבות למזכרת מפורים.

אודות שרון קורן