» בריאות » רואים ירוק – רואים הדברה!

רואים ירוק – רואים הדברה!

הנושא של הדברה בכלל, עלה לא אחת בשנים האחרונות, בשל תקריות מאוד בעייתיות ונזקים שקרו לאחריה. לפני כשנתיים, מתו שתי ילדות קטנות כתוצאה משאיפת חומרי הדברה, מקרה שכבר קדמו לו מקרים רבים אחרים. מאז ועד היום, ממליצים החוקרים והרופאים להשתמש רק עם הדברה ירוקה, על מנת לחסוך סבל כפול: הן לבני הבית והן לחיות.

 

גשו למשביר ותקנו מדביר

לצערנו הרב, על מנת להיות מדביר, לא צריך לעשות הרבה. ולכן, מידי שנה מתווספים הרבה מאוד אנשים המכריזים על עצמם כעל מדבירים, כאשר אין להם כל ידע או ניסיון בתחום. שירותי הדברה ירוקה, לעומת זאת, מבוצעים רק על ידי מדבירים מנוסים, כאשר החומרים כולם הנם מאושרים לגמרי על ידי משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה. מדובר בערך חשוב, שכן, הדבר אומר שהחומרים הללו עברו בדיקות קפדניות מאוד.

 

יתרון נוסף שניתן לזקוף לשירותי הדברה ירוקה, הוא שהם מונעים סבל מיותר לבעלי החיים שכנגדם הופעלו. לא זו בלבד, אלא שמדובר בכיסוי יעיל של כל הבית ו/או החצר, בתוספת של שנת אחריות שלמה. מדובר באחריות מקסימלית הניתנת בתחום זה, ולכן חשוב מאוד שתוודאו עם המדביר שלכם שהוא יכול לעמוד בכך. אל תשכחו שחשוב מאוד להקפיד לערוך סקר שוק לפני כן, כדי להרוויח את קלף המיקוח, באם תצטרכו.

 

יונים על הגג? עכברים בחצר?

כיום, ההמלצה הרווחת היא דווקא הדברה ירוקה, לאור כל היתרונות שסקרנו לעיל'. במסגרתה, תוכלו לטפל לא רק בטפילים וחרקים, אלא גם ביונים, עכברים ומזיקים אחרים. כמובן שכל ההליך מבוצע רק על ידי מומחים, שיש להם ניסיון של למעלה מעשר שנים. כל זאת, תחת הקפדה מיוחדת על כל הכללים הנדרשים והנהלים שקבע החוק. כפי שצריך.

 

אודות Reuven