» משפט » דיני משפחה » המדריך למתגרש הטרי

המדריך למתגרש הטרי

כאשר מגיעים למסקנה כי מערכת היחסים הגיעה אל קיצה וכעת יש לשים את החותמת הרשמית לסיומת זאת על ידי עורכי דין גירושין שיסייעו בהגשת תביעה לגירושין בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני? חשוב מאוד כי תעברו על כל הדברים בצורה קפדנית על מנת שתהליך שהינו מורכב משפטית ואינו נעים לכל הצדדים באותה מערכת יחסים, יהיה הכי יעיל והכי קצר שניתן.

הקדישו זמן לבחירה מושכלת של עו"ד

עורך הדין שבחרתם עבור ניהול תיק הגירושין שלכם ינהל את העניינים הרגישים ביותר עבורכם ולכן חשוב כי תבחרו באדם שהינו מקצועי לכל דבר ועניין ויודע לנווט את התיק שלכם אל חוף מבטחים בצורה אסטרטגית מרשימה, אך חשוב מאוד כי עם כל הידע המקצועי הזה הוא יוכל להעניק לכם אוזן קשבת עבור כל השאלות שעלולות לצוץ במהלך כל תקופה הלא שקטה הזאת, ואכן יעלו לכם שאלות כאלה ואחרות. וודאו כי יש לכם נותן שירות הקשוב לצרכים שלכם יודע לנהל את התיק גם בזירה המשפטית וגם בשיחות מול הלקוח.

שקלו תהליך של גישור

בחיפוש שלכם אחר עורך דין בדקו האם אלה שהעדפתם הינם עורכי דין גירושין שעוסקים גם בתהליך של גישור מכיוון שדבר זה יהיה לטובתכם וישמש אתכם בצורה נהדרת במידה והחלטתם עם בן הזוג לנסות תהליך של גישור מחוץ לכותלי בית המשפט על מנת להקל עד כמה שניתן בתהליך שיכול להסב אי נעימות רבה לבני הזוג ובמיוחד עבור הילדים.

קבלו תמיכה

לא משנה עד כמה נראה לכם שאתם חזקים, כאשר עוברים תהליך של גירושין עולים אל פני השטח רגשות עמוקים שלפעמים כלל לא קשורים למערכת היחסים אלא לאופי שלכם עמוק עוד מבית אבא ואמא, לכן חשוב כי מלבד מציאת חברת עורכי דין גירושין בעלת מוניטין מרשים, תרשו לעצמכם לקבל את התמיכה שאתם צריכים מחברים ובני משפחה שתמיד יודעים לעמוד לצדכם ולהעניק לכם את הכוח הנדרש בעיתות של משבר.

אודות שרון קורן