» קניות » צרכנות נבונה » שקית אחת עם שימושים רבים

שקית אחת עם שימושים רבים

כל פעולה של רכישה שאנחנו מבצעים כרוכה בשימוש בשקיות. זו יכולה להיות שקית אשר עשויה פלסטיק או שקית אשר עשויה מנייר, בסופה של כל רכישה תהיה שקית שימושית לשם אחסון נוח של המוצרים עד לפעם הבאה זה נזדקק לה. אנו משתמשים בשקיות עבור אריזה של האוכל ומשתמשים בשקיות כאשר אנחנו בוחרים לנו פירות וירקות בסופר מרקט, אנחנו מקבלים שקית לאחר שרכשנו בגדים בחנות האהובה עלינו ונושאים שקיות נייר איתנו עבור מוצרים נוספים שאין להם מקום בתיק.

שקיות נייר ושיווק

בית עסק השכילו מזמן להבין כי שקיות נייר אותן הם מביאים ללקוח בסוף של כל קנייה עם המוצרים אשר רכשו יכולות בקלות לשמש בתור פרסומת ניידת שממשיכה לבצע פעילות שיווקית גם לאחר שהמכירה מול הלקוח בפועל הסתיימה. בשל סיבה חשובה זאת לא מעט בתי עסק משקיעים כסף נוסף ביצירה של שקיות נייר מעוצבות וחזקות כדי שהלקוח לא רק יתלהב מן המוצרים אשר רכש בחנות, אלא גם יביע ביקורת חיובית מאוד עבור ההשקעה בשקית הנייר אותה הוא מקבל בסוף הרכישה. ישנם סוגים רבים של שקיות נייר וכל בית עסק יכול לבחור לעצמו את אלה שהוא מעוניין להעביר אל הלקוחות בתור בונוס נוסף על הרכישה בחנות…

שקיות נייר והשמירה על הסביבה

 

עם המודעות לגבי שמירה על איכות הסביבה שרק הולכת וגוברת ברבות השנים, כל אחד מאיתנו יכול לבצע משהו על מנת לסייע לשמור על כדור הארץ נקי ובריא עבור כולנו גם יחד. מה עושים? פעולות קטנות של כל אחד מאיתנו יכולות לסייע במידה משמעותית אל המאמץ המשותף, וגם כאשר אתם רוכשים דבר מה בחנות אתם יכולים לשמור את אותן שקיות נייר בצורה מקופלת שאינה תופסת מקום כלל ומהווה לכם בתור מלאי של שקיות נוחות לאחסון של כל מיני דברים בצורה קלה ונוחה.

אודות שרון קורן