» קניות » אופנה » חולצה זה אופי

חולצה זה אופי

הדפסות על גבי חולצות היו דבר די פופולארי בשנות השמונים כאשר אנשים אהבו להביע את מי שהם בעזרת הדפס אותו הם בחרו בקפידה, כאשר עם הזמן היה ניתן להדפיס בצורה ספציפית את ההדפס וביצוע של הדפסת חולצות היה מתרחש מול הלקוח אשר היה מעלעל בין אינסוף של דוגמאות אפשריות להדפסה על גבי חולצה. הרעיון של טקסט או תמונה אשר נבחרים בצורה אישית ומודפסים על פריט הפך לתופעה נפוצה ולאט חלחלה התובנה כי אפשר להדפיס על מוצרים אחרים מלבד חולצות.

כך החל עידן חדש של הדפסה על גבי כוסות, הדפסה על גבי כובעים, הדפסה על גבי לוחות שנה ולמעשה כמעט כל חומר שיכול לשמש לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים בצורה טובה.

הדפסה על מוצרים אז והיום

אם פעם ההדפסות היו מתקלפות אחרי כמה כביסות במכונה, הרי שבעזרת הטכנולוגיה שקיימת היום ההדפסות מחזיקות מעמד לאורך זמן על כל חומר עליו הן מודפסות, וההנאה מן המוצר המודפס הינה לאורך מספר רב של שנים ללא כל קילוף. ההדפסות היום מתבצעות בצורה מהירה מבלי להתפשר על איכות הצבעים ולכן ישנן הזמנות רבות של הדפסת חולצות עבור בתי עסק שמחפשים אחר מתנות אטרקטיביות עבור קהל הלקוחות שלהם.

הסוגים השונים של ההדפסות

כאמור, ניתן לבצע הדפסות על כל מיני מוצרים, כאשר הראשי הינו טקסטיל. חולצות טי, בגדי תינוקות, סינור למטבח וכובע מצחייה. כל אלה ניתנים להדפסה גם עבור לקוחות פרטיים וגם עבור לקוחות עסקיים כאשר הדפסת חולצות יכולה להתבצע בעזרת סוגים שונים של מכונות דפוס מתקדמות טכנולוגית. סוגי ההדפסות הנפוצות בתחום זה כיום הינן:

·         הדפסת משי.

·         הדפסה דיגיטלית.

·         הדפסת פלקס.

·         הדפסת טרנספר.

 

·         הדפסת דיקלים.

אודות שרון קורן