» קניות » צרכנות נבונה » מוצר בסיסי בכל מטבח

מוצר בסיסי בכל מטבח

שקיות הן חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. גם אם אתם מודעים לכך וגם אם לא, אתם מבצעים שימוש תדיר ביותר עם שקיות מסביב לשעון, וכל יום הוא יום בו מילאתם שקית במוצרי מזון, סחבתם בתוכה בגדים לאחר רכישה, ארזתם לילדים כריך לבית ספר או כל שימוש אחר שהייתם צריכים לבצע באותו הרגע. המגוון של אשפתונים הינו רחב כאשר כל סוג של אשפתון מיועד לשימוש מאוד ספיציפי, אותו ניתן לראות לפי הגודל של השקית והחוזק שלה.

השימושים השונים עבור שקיות

אשפתון לסנדוויצ'ים – אם יש לכם ילדים שהולכים לבית ספר, אתם בוודאי כבר מכירים היטב את הרוטינה של הכנת סנדוויצ’ים עבור הפסקת האוכל בשביל כל אחד מהם. אריזה של הכריך באשפתונים המיועדים לכריכים מאפשרת לשמור עליהם נקיים וטריים עד לארוחה עצמה.

אשפתון לפח אשפה – כל פח אשפה חייב שתהיה בו שקית גדולה מספיק כדי להכיל את כל הזבל שמצטבר לאורך היום בשימוש במטבח וחזקה כדי לא להיקרע כאשר נושאים אותה אל פח האשפה הגדול שנמצא מחוץ לדירה. רוב אשפתונים לשימוש זה יהיו עבים ומבד אטום.

אשפתון לצואה של כלבים – היום זה כבר די ברור כי לא ניתן להוציא את הכלב לטיול עשיית צרכים מבלי לאסוף לאחר מכן את אלה ולהשליך אותם לפח האשפה. אף אחד לא אוהב לדרוך על צואה של כלבים ומלבד זאת החוק אוסר על אי איסוף הצרכים. לא רוצים לקבל קנס? הכינו מראש אשפתונים המיועדים לאיסוף צואה של כלבים כאשר אתם יוצאים לטיול עמם.

 

אשפתון למזון להקפאה – משמש עבור בשר אותו שמים במקפיא בצורה נוחה ומופרדת עד לשימוש הבא. באופן זה ניתן לחלק את הבשר למנות ולבחור בכמות הנדרשת בכל פעם לשם הפשרה.

אודות שרון קורן